27 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

На 19-й сесії Закарпатської обласної ради депутати визначилися із директорами Комунальних некомерційних підприємств краю

Четверг, 1 Октябрь 2020, 16:06

Перед розглядом питань порядку денного сьогоднішнього пленарного засідання 19-ї сесії депутати облради ознайомились з «Інформацією про результати діяльності органів прокуратури на території Закарпатської області у І півріччі 2020 года», поспілкувалися у форматі «запитання-відповіді» з нещодавно призначеним керівником обласної прокуратури Казаком Дмитром Ігоровичем та побажали прокурору успіхів у відповідальній роботі.

И затем, сформувавши порядок деннийобласні обранці одним із перших розглянули питання «Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області на території краю». Начальник цієї установи Олександр Шляховський подав детальний, насичений фактами та цифрами звіт-презентацію щодо вжитих органами та підрозділами поліції заходів оперативно-службової діяльності за 9 месяцев этого года. І депутати позитивно відзначили його роботу.

Відтак обласна рада прийняла низку рішень, що стосується програмних документів щодо культурного та соціально-економічного розвитку краю; внесли зміни до 7-ми регіональних діючих Програм.

 Депутати також ухвалили позитивні рішення і стосовно забезпечення розвитку природно-заповідного фонду на регіональному рівні та погодження проєкту зон санітарної охорони.

Найважливішим серед розглянутих питань є зміни до обласного бюджету, з яких інформував директор департаменту фінансів ОДА Петро Лазар.

Жваво обговорили у сесійній залі питання та прийняли рішення щодо організаційно-розпорядчої діяльності та планів розвитку окремих комунальних установ соцзахисту та комунальних некомерційних підприємства охорони здоров’я, які були попередньо узгоджені з профільними постійними комісіями облради. У т.ч. і про призначення на посаду директорів Комунальних некомерційних підприємств краю, які пройшли конкурс: «Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології» облради – Андрія Смоланку; «Закарпатського обласного центру громадського здоров’я» облради – Вікторію Білак-Лук’янчук; «Закарпатського обласного медичного центру психічного здоров’я та медицини залежностей» облради –Василя Кручаницю, а також вирішили продовжити дії контрактів строком на 1 рік іншим керівникам окремих комунальних некомерційних медичних підприємств облради.

Не обійшли увагою депутати облради і питання щодо ефективного функціонування аеропорту «Ужгород», внісши відповідні зміни до профільної програми та збільшивши його статутний капітал.

Прийнято також низку рішень щодо інших майнових питань та скеровано звернення до вищих органів державної влади. В частности,, до ліцензіатів із видобутку мінеральних вод на території Закарпатської області, а також про прискорення впровадження проєктів в рамках Дунайської транснаціональної програми та про збереження існуючої системи спрощеного оподаткування.

 Пресслужба облради

 


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх