17 листопада 2019

На черговому засідання Наглядової ради погоджено додаткові видатки, цільове використання окремих об’єктів, передачу нерухомого майна

середа, 6 листопада 2019, 17:12

Сьогодні, 6 листопада, в облраді відбулося засідання Наглядової ради Комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради.

Провів його голова Наглядової ради Мікловш Товт.

Участь у засіданні взяли: голова облради Михайло Рівіс, голова постійної комісії з питань бюджету облради Василь Кошеля, керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець, радники голови ОДА ‒ Мирослав Сливка та Владислав Міца, депутати облради, керівники окремих управлінь  виконавчого апарату облради та ОДА.

Інформувала з питань порядку денного керівник КУ «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської облради Юлія Малик.

Першим члени Наглядової ради розглянули питання про погодження додаткових видатків Управління спільною власністю на поточні та капітальні ремонти, реконструкцію об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у 2019 році. Йшлося про капітальний ремонт операційної кардіохірургічного відділення та рентгенологічного відділення обласного кардіодиспансеру, котельні обласного військового комісаріату та ін.

Уважно розглянули члени Наглядової ради і питання забезпечення цільового та ефективного використання окремих об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, а також про стан передачі нерухомого майна на баланс згаданого Управління.

До прикладу, вирішено спорткомплекс «Юність» передати Управлінню спільною власністю територіальних громад в оперативне управління.

Щодо нежитлової будівлі на вул. Грибоєдова, 20 у м.Ужгород, то ініційовано відкорегувати проект і облаштувати там обласний перинатальний центр, якого так потребує наша область. Як відтак підкреслив  М.Рівіс, такий центр справді потрібен, бо сьогодні  для реабілітації матерів і немовлят доводиться шукати клініки в інших областях чи  за кордоном. Тим більше, наголосив він, що тут є можливість зробити окремий заїзд, парковку і  т.д.

Дійшли спільної згоди члени Наглядової ради і стосовно недобудованого корпусу будівлі Обласного центру нейрохірургії, що також в Ужгороді на вул. Капушанська, 24. Як інформували його представники, у 2018 році тут проведено понад 1000 нейрохірургічних операцій, із яких 200 – найскладніші високотехнологічні, які не виконуються в інших медзакладах України. Однак центр гостро потребує приміщень для операційних залів, для сучасного  магнітно-резонансного томографа та лінійного прискорювача, які забезпечать ефективне лікування нейроонкологічних захворювань. Після жвавого обговорення питання, члени Наглядової ради підтримали ініціативу Мирослава Білецького та Михайла Рівіса провести коригування і цього проекту та передати його інвестору, тим самим залучити інвестиції в наш край і дати змогу його жителям лікуватись від важких недуг удома.

Активну участь в обговоренні питань також узяли Олександр Ледида, Іван Савко, Юрій Гуледза.

Виконавчий апарат облради