На честь захисників Дебальцівського плацдарму

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 18 лютого, у приміщенні Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» продовжилися заходи із вшанування військовослужбовців, які брали участь в обороні  Дебальцівського плацдарму на Донбасі.  Тут  відбулося відзначення учасників подій і театралізована програма.

Участь у заході взяли: заступник голови обласної ради Петро Грицик, заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк, радник голови облради Олександр Білак, воїни АТО / ООС, ветерани та ін.

Відкрив захід учасник бойових дій, полковник Олександр Паламарчук.

З короткою промовою виступив заступник голови облради Петро Грицик, який сказав, що «сьогодні важко добрати слова… Хочеться мовчати  та згадувати  всіх тих, хто, захищаючи Вітчизну, відав своє життя за неї. Світла пам’ять Героям!»

Відтак Петро Васильович наголосив, що «Донецький аеропорт, Іловайськ, Дебальцеве. Це – приклад хоробрості, героїзму,  відваги. За ними – біль, смерть, сльози, але водночас це – становлення Української Армії, яка на нині є  однією із сильніших у Європі. Ворог знає і пам’ятає про мужність наших гвардійців  128-ої  гірсько-піхотної бригади, про кожного з вас, дорогі воїни. Ви довели усьому світові, що Україну є кому захистити. Слава Україні!».

Та від імені обласної ради, від себе особисто побажав бійцям міцного здоров’я, родинного щастя і довгих років життя.  Відповідно до розпорядження голови облради Михайла Рівіса окремим із них вручив відзнаки облради.

Так, за сумлінне виконання службових обов’язків, підтримання військової дисципліни, проявлену хоробрість та з нагоди вшанування військовослужбовців, що брали участь у захисті Дебальцівського плацдарму в період 2014-2015 років, Подяку обласної ради оголошено учасникам бойових дій: Вєдєнєєву Олександру Олександровичу – сержантові; Голомба Михайлу Павловичу – солдатові резерву; Гуца Андрію Івановичу – молодшому сержантові резерву; Калій Івану Івановичу – сержантові; Павлишинцю Андрію Михайловичу – молодшому сержантові резерву; Суковатий Володимиру Анатолійовичу – капітанові.

Пресслужба облради