20 червня 2019

На другому пленарному засіданні 15-ї сесії Закарпатської облради депутати внесли зміни до обласного бюджету

понеділок, 3 червня 2019, 15:09

Вони стосувалися збільшення обсягу резервного фонду, потреб виконання інвестиційного проекту, бюджетних призначень.

У ході роботи другого пленарного засідання 15-ї сесії облради депутати схвалили рішення «Про внесення змін до рішення обласної ради від 13 грудня 2018 року №1346 «Про обласний бюджет на 2019 рік» (зі змінами від 4 квітня, 16 травня 2019 року).

Цим документом вони затвердили зміни до обсягу на 2019 рік видатків обласного бюджету за головними розпорядниками коштів (у межах змін загального обсягу видатків обласного бюджету та спрямування частини залишку коштів медичної субвенції, що утворився на 1 січня 2019 року), а також профіциту за загальним фондом та дефіциту за спецфондом обласного бюджету.

Та все ж найголовніше зміна стосувалася збільшення обсягу резервного фонду обласного бюджету на 2019 рік на суму 2 млн 500 тис грн за рахунок зменшення інших видатків для, як наголосив голова облради Михайло Рівіс, оперативної ліквідації наслідків цьогорічної травневої повені.

У сесійній залі підтримано і пропозицію зняти 150 тисяч гривень із Програми розвитку освіти Закарпаття на 2013 – 2022 роки (головний розпорядник коштів – департамент освіти і науки облдержадміністрації) і передати у Хустський район для реконструкції даху ДНЗ в с. Нижнє Селище Хустського району (на виконання інвестиційного проекту).

Обласні обранці вирішили також змінити бюджетні призначення у сумі 350 тис грн із інших Програм і скерувати їх на департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації для відновлення фестивалю національних меншин «Рідний край». Цей фестиваль існував 16 років, а потім припинив своє існування.

Контроль за виконанням цього рішення покладено на профільну постійну комісію обласної ради з питань бюджету.

Прес-служба облради