На контролі обласної ради – ефективність роботи госпіталю ветеранів війни

На прохання закарпатських учасників АТО голова облради Олексій Петров відвідав Комунальний заклад «Обласний госпіталь ветеранів війни» з метою детального вивчення ситуації.

Після огляду приміщень медичного закладу О. Петров на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук зазначив: «Навіть поверхневий аналіз стану справ у цій установі свідчить про відсутність будь-якого менеджменту та некомпетентність керівника цього закладу пана Василя Волошина. Ми не отримали від нього жодного листа про покращення умов чи придбання додаткового обладнання для розширення мережі послуг госпіталю. Звідси у тому числі й виникає незабезпечена потреба у фінансуванні госпіталю, із якою до нас звертаються чомусь ветерани АТО, а не керівництво медзакладу. З подивом з’ясував, що тут не вносять усіх пролікованих пацієнтів у базу, бо ніби то «висить» комп’ютерна техніка. Це – ще одна причина того, чому лікарня недоотримує фінанасування від НСЗУ за пакетом реабілітації». Крім того на місці разом із фахівцями у галузі медицини було зʼясовано, що той об’єм послуг, який надає госпіталь, може забезпечувати значно менша кількість персоналу. Тому наразі профільному департаменту ОДА необхідно провести аналіз діяльності госпіталю у плані упорядкування діючих та пошуку нових пакетів послуг від НСЗУ.

Загалом зазначалося, що область потребує якісно нової мережі третього рівня надання медпослуг, сучасну будівлю медичного призначення на околицях обласного центру, на базі якої об’єднати різні відділення. Олексій Петров пообіцяв звернутися із таким проханням до Кабінету Міністрів України, а також дав невідкладні доручення керівництву Обласного госпіталю ветеранів війни (засновник – облрада) щодо пропозицій із подальшого ефективного розвитку закладу, як цього потребують пацієнти і диктує сьогодення.

Пресслужба Закарпатської облради