На кордоні Закарпаття з Угорщиною відкрито спільний контактний пункт «Захонь»

Print Friendly, PDF & Email

У середу, 25 січня, на українсько-угорському кордоні урочисто відкрито спільний контактний пункт «Захонь», як нова комунікаційна платформа співпраці прикордонників з європейськими колегами.

Участь у заході взяли участь високопосадовці – Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко, заступник начальника поліції – головний директор охорони правопорядку Угорщини Жолт Халмоші, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс, заступник голови ОДА Олександр Петік, представники правоохоронних та державних органів обох сторін.

Як зазначалося, нині угорські та українські прикордонники досягли високого рівня взаємної довіри та скоординованості дій.

– Приємно разом дати старт роботі Спільного контактного пункту. Це ще один важливий крок в реалізації домовленостей Президента України та президентів країн «Вишеградської четвірки», – сказав Віктор Назаренко.

– Відкритий спільний контактний пункт сприяє і прискорює  роботу органів, які борються зі злочинністю, і забезпечує взаємодію та співпрацю правоохоронних органів обох країн протягом 24-х годин доби, – наголосив заступник начальника поліції – головний директор охорони правопорядку Угорщини Жолт Халмоші.

– Зважаючи, що протяжність українсько-угорської ділянки кордону досить значна і становить понад 135 км, на якому діє 7 міжнародних пунктів пропуску, і де щороку оформляється мільйони осіб та транспортних засобів, то очевидно, що обидві сторони повинні чітко та злагоджено протидіяти протиправній діяльності на кордоні. Сподіваємося, що цей спільний контактний пункт прискорюватиме  роботу пунктів пропуску, забезпечуватиме належну взаємодію й співпрацю правоохоронних органів України та Угорщини, – прокоментував голова облради Михайло Рівіс.

Прикордонники запевняють, що контактні пункти – це дієвий елемент сучасної комунікації у сфері прикордонної безпеки. А головне вони допомагають невідкладно вирішувати питання людей, які законно перетинають кордон.

Прес-служба Закарпатської облради