На межі Закарпаття та Львівщини встановлено туристичну стоянку

Print Friendly, PDF & Email

Об’єкт встановлено у рамках проєкту «Безпечні Карпати», що проводила Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» .

За півроку часу спільними зусиллями встановлено туристичну стоянку вздовж автомобільної дороги Н-13 Львів – Самбір – Ужгород на 164 кілометрі, забезпечивши подорожуючим комфортні умови при зупинці.

Територію стоянки облаштовано тротуарами, альтанками для відпочинку, розміщено біотуалети.

Проєкт реалізований безпосередньо на території села Ставне Ужгородського району.

У відкритті об’єкту взяли участь керуюча справами облради Мирослава Ливч, депутат облради Ярослав Шукаль, народний депутат України Михайло Лаба, керівництво Ужгородщини та Ставненської ТГ.

“Ще влітку, перебуваючи з робочою поїздкою разом з колегою-депутатом Ярославом Шукалем на Ужгородщині, представники місцевих громад звернулися до нас, як до депутатів облради, щодо сприяння фінансовій підтримці будівництва такої туристичної стоянки на перевалі.

Тішуся, що маємо конкретний результат.

Сьогодні можна з впевненістю відмітити, що відбувається поступовий прогрес у розв’язанні інфраструктурних проблем гірських територій, особливо через ініціативи територіальних громад та їх участі в грантових проєктах, які успішно проводить та реалізує Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна», – прокоментувала подію Мирослава Ливч.

Прес-служба Закарпатської облради