04 червня 2020

На Міжгірщині проведено семінар з сільськими головами

понеділок, 4 лютого 2013, 14:33

1 лютого проведено нараду – семінар з головами виконкомів селищної та сільських рад району за участі голови районної ради Іван Ярема, заступника голови райдержадміністрації Василя Радовецького, голови районної організації Ветеранів війни в Афганістані Карла Федака. На порядок денний наради було винесено ряд питань, що стосуються життєдіяльності району. Про стан боротьби із злочинністю на території району та запобіганню виявленню правопорушень проінформував Пеца Ю.Е. – начальник Міжгірського РВ УМВС України в Закарпатській області. Прокурор Міжгірського району Пилип. Б.Ф. ознайомив присутніх з основними положеннями нового кримінального – процесуального кодексу України та принципами роботи правоохоронних органів згідно нового законодавства.

При обговоренні даних питань Іван Ярема  відмітив необхідність співпраці всіх гілок влади та їх структурних підрозділів в попередженні дитячої та підліткової злочинності. Один з дієвих методів профілактики  правопорушень є  системна робота управління освіти, відділу культури, соціальних служб для молоді в організації дозвілля молоді району, через залучення до спорту, участі в спартакіадах, популяризації здорового способу життя. Сільським головам спільно з дільничними інспекторами є необхідністю проаналізувати режим роботи розважальних закладів в населених пунктах з метою недопущення продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.

Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2012 рік  в розрізі сільських рад та за тематикою порушених питань докладно проінформував начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації Я. Олексик. Також на нараді заслухано та обговорено інформацію нальника відділу молоді Т. Горової про  стан справ підготовки подань до присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітним матерям району. Про підготовку до відзначення Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів заслухано інформацію К.Федака.

Прес-служба райради