19 червня 2019

На міжнародному інвестиційному форумі «Закарпаття – бізнес в центрі Європи» обговорять перспективи виноградарства та виноробства краю

вівторок, 9 жовтня 2018, 11:16

Завтра, 10 жовтня, в приміщенні історичного комплексу «Совине гніздо», що в Ужгороді, відбудеться  міжнародний інвестиційний форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи».

Організатори – Закарпатська облдержадміністрація та Закарпатська обласна рада.

Головна тема цьогорічного форуму – розвиток виноградарства та виноробства на Закарпатті.

Мета – обговорення питання щодо державного регулювання у сфері виноробства, спрощення процедури отримання дозволу на виробництво виноробної продукції, зміни в оподаткуванні для фермерських господарств, відновлення винних Закарпатських традицій та запровадження  моди на вино, підвищення культури його споживання, повернення довіри до Закарпатського вина та просування географічного знаку «Закарпатські вина» у світі через призму туристичних  кейсів.

Учасники заходу матимуть змогу ознайомитись з міжнародним досвідом у виноробстві та продажах, отримати практичні навики з формування  туристичного продукту «Вино та винні дегустації» на прикладі Закарпатської області.

То ж організатори форуму запрошують усіх зацікавлених підприємців, експертів, науковців, депутатів різних рівнів долучитись до обговорення проблематики.

Участь у заході безкоштовна. Початок роботи – о 10.00.

За результатами форуму буде напрацьовано та підготовлено звернення до Уряду України щодо подальших спільних дій з підтримки виноградно-виноробної галузі.

  Прес-служба облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору