26 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

На профільній комісії облради погодили дислокацію спортмайданчиків

Вторник, 20 Декабрь 2016, 11:57

Во вторник, 20 Декабрь, у Закарпатській облраді відбулося засідання комісії з питань освіти з питань освіти, Наука, Культура, духовность, Молодежная политика, физического воспитания и спорта, національних меншин та інформаційної политика, яку очолює Ільдіка Орос. У роботі комісії також взяв участь перший заступник голови облради Йосип Борто.

Найперше комісія розглянула профільні питання, які вносяться на розгляд сесії облради, але потребували доопрацювання, та листи і матеріали, що надійшли на її адресу. Среди них, — про Програму діяльності Закарпатського регіонального відділення Пошуково-видавничого агентства «Книга Пам’яті України» та затвердження Положень і Статутів обласних закладів культури. Після обговорення цих питань комісія рекомендувала їх до розгляду на сесії облради.

У частині «Листи і звернення до профільної комісії» особливо жваво депутати оговорили лист управління молоді і спорту ОДА щодо погодження дислокації спортивних майданчиків. Як інформував начальник управління Віталій Ерфан, за новою профільною Регіональною програмою Спортивний майданчик на 2016-2020 годы, схваленою обласною радою, є вільні залишки бюджетних коштів.

Ми вийшли на новий рівень пропаганди здорового способу життя на свіжому повітрі, відомий як Workout. Другими словами,, воркаутна сьогодні популярний масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою на турніку та брусах в шкільних дворах, парках, спортивних площадках в міській забудові. Так, за кошти залишку маємо змогу придбати три такі спортмайданчики для територій, які готові облаштувати відповідну основу, — розповів Віталій Ерфан. За словами посадовця, одна така станція коштує близько 43 тыс. грн..

З відповідними клопотаннями про готовність облаштувати таку основу звернулися директор Закарпатської обласної дитячо-юнацької школи, голова Чепівської сільської ради Виноградівського району для навчально-виховного комплексу «Чепівська ЗОШ В-ІІІ ст.», а також нардеп Валерій Лунченко і Хустський міський голова для центрального міського парку ім.Героїв Майдану.

Комісія погодила таку дислокацію, уважно розглянула листи-відповіді від державних установ краю тощо.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх