На розгляд сесії облради винесуть питання відповідності посаді керівника Обласного госпіталю ветеранів війни

Print Friendly, PDF & Email

Про це та про подальшу долю цієї установи сьогодні йшлося на розширеному засіданні комісії облради з питань охорони здоров’я, праці, зайнятості та соціального захисту населення, учасників АТО/ООС, у якому взяв участь і голова облради Володимир Чубірко.
 
Близько місяця тому комісія працювала у госпіталі на виїзді. Тоді було домовлено зібрати напередодні сесії матеріали для прийняття обє’ктивного рішення.
 
Сьогодні начальник Департаменту охорони здоров’я ОВА Анатолій Пшеничний, керівники ветеранських організацій та члени комісії озвучили ряд аргументів, які свідчать про погано налагоджений менеджмент у закладі. 
 
Так, у госпіталі зарплату працівникам передбачено лише на 3 квартали, в установі нема фінансових планів, є й питання до раціональності підбору штату. Пропонується позапланово провести перевірку аудитслужби, особливо щодо доцільності придбання 6 кондиціонерів, жалюзів, ноутбуків, тощо… 
 
Голова профільної комісії Ольга Олексик розповіла, що кілька разів була в госпіталі і бачила, що там не створено належних умов для лікування ветеранів. Хворі з ураженим опорно-руховим апаратом мусять шкандибати поверхами, чекаючи на лікарів. Також у закладі для надання послуг із реабілітації не має багатьох потрібних для цього медспеціалістів. Хоча, згідно оновленого медичного законодавствп, зараз жоден реабілітаційний заклад не існує без лікаря ФРМ (фізичної та реабілітаційної медицини).  До слова, сьогодні в області –  майже 11 тис. осіб із інвалідністю, бійців, вдов та всіх, хто підпадає під лікування у госпіталі. Заступник голови облради Василь Дем’янчук запропонував розглянути всі варіанти виведення закладу з кризи, у тому числі й об’єднання з обласною лікарнею або організацію додаткових ліжок у районних закладах охорони здоров’я.
 
Однак, це вирішуватиметься після сесії 19 травня п.р., на яку комісія одноголосно пропонує винести питання звіту керівника госпіталю та відповідності його займаній посаді й визнання його роботи задовільно або незадовільною.
 
Пресслужба Закарпатської обласної ради