На сесію облради 2 грудня винесено понад 20 питань

Напередодні 2-го пленарного засідання 4-ї сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання засідала президія Закарпатської обласної ради під головуванням Володимира Чубірка та за участю керівників фракцій облради, голів постійних депутатських комісій, депутатів облради, керівництва та представників окремих підрозділів Закарпатської ОДА й апарату облради.

У ході обговорення порядку денного майбутньої сесії було вирішено зняти частину пропонованих питань. Так, у процесі жвавих дискусій було вирішено не включати до розгляду питання щодо Програми розвитку та функціонування мов національних меншин у Закарпатській області на 2021 – 2025 роки, про створення комісії з реформування комунальних медичних закладів облради, питання щодо затвердження у новій редакції статуту Інституту післядипломної освіти Закарпатської облради, питання щодо врегулювання питань щодо управління окремим об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Закарпатської області (палацу графа Шенборна (1890-1895 рр), що розташований за адресою: Мукачівський район, с. Карпати, 1).

Президія одноголосно рекомендувала зняти з розгляду і ряд питань, що стосуються Комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад Закарпатської облради, ряд питань щодо списання транспортних засобів окремих КНП облради та питання щодо функціонування мов нацменшин, як недоопрацьоване.

Натомість на розгляд депутатів у сесійній залі 2 грудня пропонується винести питання щодо Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Закарпатської області на 2020 – 2021 роки (зі змінами від 18 березня, 05 травня, 16 липня, 17 грудня 2020 року та 25 лютого 2021 року), Про внесення змін до Програми підвищення ефективності функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» на 2021 – 2024 роки (зі змінами від 25 лютого 2021 року) із запрошенням для звіту керівника підприємства Олега Коцюбу, питання щодо внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2021 – 2023 роки, про створення Домбоківської спеціальної школи І – ІІ ступенів Закарпатської обласної ради для дітей з обмеженими можливостями, про призначення директора комунального закладу культури «Академічний камерний хор «Кантус» Закарпатської обласної ради, про відзнаку «За видатні заслуги перед Закарпаттям», про структуру і чисельність виконавчого апарату обласної ради у новій редакції.

Також члени президії рекомендували на розгляд колег питання про створення інформаційно-аналітичного центру медичної статистики у структурі комунального некомерційного підприємства «Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака» Закарпатської обласної ради (ідеться про приєднання підрозділу Закарпатського обласного центру громадського здоровʼя – до КНП «Закарпатська обласна клінічна лікарня ім. А. Новака».

Підтримали і рекомендували до прийняття депутати і нову методику розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області з ініціативи голови Наглядової ради КУ «Управління спільною власністю територіальних громад» ЗОР Романа Сарая та ряд інших питань.

Пресслужба Закарпатської обласної ради