07 серпня 2020

На Закарпатті перебуває делегація з Хорватії

середа, 14 листопада 2012, 15:07

На Закарпатті перебуває делегація Вуковарсько-Сремської жупанії Республіки Хорватія на чолі з керівником жупанії Божо Голічем. Представники делегації відвідали ряд підприємств краю, зокрема й завод «Джейбіл». Як зазначив Божо Голіч наш край він відвідує вперше. Зокрема, представників жупанії цікавить робота сільськогосподарських підприємств краю та підприємств із іноземними інвестиціями.

У середу вони провели зустріч з представниками обласної влади – заступником голови облради Андрієм Сербайлом та першим заступником голови ОДА Іваном Бушком. Заступник голова обласної ради Андрій Сербайло зазначив, що два роки тому між нашими краями підписано угоду про співробітництво в основних галузях, що охоплюють широкий спектр суспільного життя двох регіонів. Це взаємодія у наступних сферах: промисловість, сільське господарство, транспорт, торгівля, екологія, використання природних ресурсів та протипаводкового захисту, наука, техніка, освіта, охорона здоров’я, культура, мистецтво, тощо. Андрій Сербайло відзначив, що великі надії покладаються на налагодження взаємозв’язків, творчого співробітництва в питаннях місцевого самоврядування. Також заступник голови облради вважає, що для нашого краю доцільно використати досвід хорватів у розвитку галузі туризму.

Прес-служба облради