На Закарпатті під новорічну ялинку медики отримали 20 сучасних автомобілів швидкої медичної допомоги 

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 31 грудня, на площі Народній в Ужгороді  відбулася церемонія вручення ключів від  автомобілів швидкої медичної допомоги представникам служб екстрених медичних допомог краю.  Виконали цю приємну місію голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров і  голова ОДА Анатолій Полосков.

Цього року Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги закупив для області 35 нових автомобілів екстреної медичної допомоги марки «Citroen Jumper» за кошти НСЗУ на суму 68 млн 600 тис грн. 15 із них ще в жовтні поїхали  до пунктів швидкої медичної допомоги в райони Закарпаття. Нині прибули інші.

 Олексій Петров у своїй вітальній промові наголосив, що «держава всебічно підтримує територіальні громади  сучасною технікою й обладнанням, а це  вказує на той факт, що ми рухаємося в правильному напрямку. Цьогоріч  ми змогли мобілізуватися та провести другий етап медичної реформи. І хай як скептики закидають, мовляв, що вона  впроваджується  не правильно, не вивірено,  але нинішня подія – яскравий маркер співпраці і взаємодії держави, влади і громади краю. Сьогодні 20 новеньких автомобілів швидкої медичної допомоги поїдуть   у міста і  села Закарпаття. У наступному році докладемо максимум зусиль,  аби задовольнити потреби  всіх громад області.

Олексій Геннадійович на завершення запевнив, що «ми й надалі співпрацюватимемо з виконавчою владою  у розрізі всіх важливих  пакетів НСЗУ, які працюють на благо людей», привітав медиків та усіх краян із Новим 2021 роком,  побажав міцного здоров’я й усіляких гараздів життя.

Відтак, сучасні, високотехнологічні автомобілі, що відповідають вимогам національних та європейських стандартів, поїхали у пункти призначення. 

Пресслужба облради