На Закарпатті синхронізують роботу екстрених служб

Про це сьогодні під час зустрічі з керівником КНП “Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги” облради Фомою Білинцем повідомив голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко.

Він, зокрема, розповів, що в області незабаром розпочнеться процес синхронізації роботи служб 101, 102 та 103 через впровадження єдиної спеціальної системи сповіщення за європейськими та світовими зразками.

На зустрічі також ішлося про ремонт окремих приміщень пунктів швидкої за кошти обласного бюджету, НСЗУ та із залученням спонсорської підтримки.

За словами Фоми Білинця, наразі в області нараховується 64 пункти швидкої, 11 станцій, 3 підстанції та центральний офіс в Ужгороді.

Ремонту вкрай потребують приміщення пунктів у Міжгір’ї і Сваляві.

Автомобільний територіального центру на сьогодні складає 105 автомобілів, за якими закріплено стільки ж бригад. Більшість транспорту – сучасні автомобілі іноземного виробництва.
До слова, з початку війни терцентр 15 автомобілів передав колегам на Схід України.

Пресслужба Закарпатської обласної ради