На Закарпатті у рамках програми «Молодь Закарпаття» відзначать 100-річчя «Пласту»

Print Friendly, PDF & Email

Заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Іванчо провів зустріч з головою ужгородського осередку молодіжно-патріотичної організації «Пласт” Людмилою Лівак щодо відзначення 100-річчя діяльності пластунського і скаутського руху на Закарпатті.

На зустрічі були присутні і депутат Закарпатської обласної ради Денис Ман та заступник керуючого справами облради Володимир Гнатківський.

Заступник голови облради розповів, що на попередній сесії Закарпатської обласної ради було прийнято рішення про внесення змін та доповнень до Регіональної програми «Молодь Закарпаття» на 2021-2025 роки.

Окремим пунктом цієї програми зазначено про створення умов щодо доступності пластового руху для дітей та молоді. Цей рядок програми гармонізує з підписаним Президентом України Володимром Зеленським Законом України “Про визнання пластового руху та особливості державної підтримки пластового, скаутського руху”.

Враховуючи цей факт та багаторічні традиції «Пласту» з виховання молоді, керівниці пластунського руху та депутату облради Денису Ману було запропоновано долучитися до доопрацювання даного питання і розглянути його на наступній сесії з метою гідного відзначення 100-річчя діяльності пластунського і скаутського руху на Закарпатті.

Пресслужба Закарпатської обласної ради