08 травня 2021

На Закарпатті урочисто відкрито оздоровчу філію „Едельвейс”

П’ятниця, 10 січня 2020, 16:51

Сьогодні, 10 січня 2020 року відбулося урочисте відкриття філії «Едельвейс» Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді, що с. Домбоки Мукачівського  району.

На свято  завітали: заступник голови ОДА Ольга Травіна, голова профільної комісії облради з питань бюджету Василь Кошеля, директор департаменту освіти і науки ОДА  Ганна Сопкова, педагоги, школярі, а також вихованці Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”  із концертною програмою.   

Традиційно посадовці  виголосили промови.

Василь Кошеля від імені голови облради Михайла Рівіса, всього депутатського корпусу краю та від себе особисто привітав усіх присутніх із відкриттям такого важливого шкільного закладу на теренах Закарпаття, що відбувається в особливому  часі Різдва Христового, який  є дуже радісним для дітей. Та зазначив, що  відпочинок у  дитячих таборах об’єднує, згуртовує, тут діти стають самостійнішими, здоровішими,  кожен вільно почуває себе в колі своїх однолітків, бере участь у різноманітних культурно-спортивних заходах, оздоровлюється, загартовується, цікаво, з користю проводить час.  «Дорослі роблять все для того, аби у вас було щасливе дитинство», ÷ наголосив В.Кошеля та побажав дітям  приємного, активного відпочинку й незабутніх вражень, а педагогам  ÷міцного здоров´я,  творчих здобутків, натхнення у праці.

 За словами Ольги Травіної,  в «Едельвейсі»  поєднано цікавий відпочинок і розвиток особистості, творчого потенціалу. І все це  – під опікою кваліфікованих, досвідчених  педагогів, які докладуть всіх зусиль,  аби підопічним було  цікаво, комфортно та затишно; щоб кожного дня вони отримували смачну їжу; щоб усі заплановані заходи були захоплюючі та змістовні.

 Наголошувалось, що цій події передувало рішення сесії Закарпатської обласної ради від 26 вересня 2019 щодо ліквідації Домбоківської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Закарпатської обласної ради. Водночас для організації круглорічного відпочинку й оздоровлення учнівської молоді на базі ліквідованого закладу утворено філію ,,Едельвейс” Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді.

Як розповіла  Ганна Сопкова, вже затверджено графік організації у 2020 році відпочинкових змін для учнів закладів загальної середньої освіти адміністративно-територіальних одиниць області та вихованців закладів позашкільної освіти. Одночасно відпочити і цікаво провести 14 днів зможуть по 90 вихованців у кожну зміну. Упродовж 2020 року таких змін передбачено вісімнадцять. Керівником філії призначено Лавер Любов Іванівну. Для дітей, які перебуватимуть на відпочинку у оздоровчому таборі  „Едельвейс” у навчальний період (вересень – травень),  буде організовано  освітній  процес  на  базі  Ракошинської та Зняцівської загальноосвітніх шкіл  І – ІІІ ст. Мукачівської райради. Першими до закладу згідно із затвердженим графіком заїхали учні Виноградівського, Іршавського та Тячівського районів.

Скрасили свято вихованці Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, які  підготували чудову концертну програму. А діти усіх трьох районів потішили присутніх колядками, які встигли вивчити у таборі.

Виконавчий апарат облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору