15 жовтня 2019

На Закарпатті урочисто відзначено День юриста

вівторок, 8 жовтня 2019, 14:44

Сьогодні, 8-го жовтня, у сесійній залі Закарпатської облради урочисто відзначено День юриста.

Участь у заході взяли: голова обласної ради Михайло Рівіс та голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко, очільники судових і правоохоронних органів, професорсько-викладацький склад юридичного факультету УжНУ, представники адвокатури, нотаріату, юристи різних галузей права.

Усі разом урочисто заспівали Гімн України, після чого начальник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Євген Когутич відкрив святкове дійство та запросив усіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання загиблих Воїнів за Україну.

Відтак гості та запрошені виголосили вітальні промови, в яких наголошували, що Закарпаття славиться достойними правниками, багато їх удостоєно високих відомчих звань, державних нагород, чимало з них успішно працюють у вищих державних юридичних установах, наукових ценрах, правоохоронних органах, владних структурах, де зарекомендували себе як високоосвічені, досвідчені, відповідальні професіонали з високими людськими чеснотами.

Михайло Рівіс від імені депутатського корпусу облради та від себе особисто щиро привітав іменинників із професійним святом. Наголосив, що в державі без праці правника не обійтися, починаючи від народження людини, її навчання, становлення, утвердження в суспільстві, надаючи їй юридичний супровід упродовж усього життя, якого характеру дії вона не вчиняла б. «І юристи, і адвокати, і судді – кожен на своєму місці пильнуєте букву закону та дотримання захисту прав і свобод людини. Верховенство права – ознака цивілізованої правової демократичної держави. Де не має верховенства права, починається хаос. Тому на вас покладається висока місія ‒досягати успіхів за допомогою правових інструментів. Щоб наші краяни почувалися захищеними, жили у добробуті, спокою, упевненості і мирі на рідній землі», ‒ наголосив М.Рівіс, подякувавши присутнім юристам за сумлінну працю, професійність і фаховість, утвердження справедливості і рівності всіх перед законом. Та побажав їм міцного здоров’я, сонячного довголіття та великого людського щастя, достатку і благополуччя у родинах.
Як знак гідної оцінки нелегкої, відповідальної праці вручив почесні відзнаки обласної ради окремим юристам Закарпаття.

Виконавчий апарат облради