04 червня 2020

На Закарпатті відбудеться унікальне ралі на ретро – автомобілях

п`ятниця, 31 січня 2020, 12:05

За підтримки  Закарпатської обласної ради та Кошицького самоврядного краю, Словаччини в рамках співпраці – 25-26 червня цього року відбудеться унікальний захід, відомий як «Земплінське ралі ветеранів». Понад 100  ретро- автомобілів приїде із  округу Михайлівці до Ужгорода.

Радник голови облради Олександр Білак прийняв поважну делегацію, яку очолив заступник  начальника місцевої поліції Михайлівці Марцел Медвідь. У складі делегації також були: Ладіслав Мруг – заступник начальника патрульної поліції,  Мікулаш Кошчо –  голова правління Клубу ветеранів «Земплін» та учасники Клубу –  Йожеф Макогус, Матюш Карас, Марія Касічова.

Участь у зустрічі взяв начальник управління патрульної поліції у Закарпатській області Юрій Марценишин.

У ході перемовин  ішлося про організаційні питання ралі та програму перебування  його учасників на Закарпатті.

-  Це яскраве дійство вперше відбулося в Ужгороді минулого року та позаяк  тривало це лише кілька годин, то багато краян  не встигло побачити  ретро – експонати, серед яких найстарішому було 86 років, – розповів О. Білак, додавши, що цьогоріч це екстраординарне дійство триватиме довше, отже,  більше шанувальників ретро-техніки зможе насолодитись цим рідкісним видовищем.

Виконавчий  апарат облради