08 травня 2021

На Закарпатті відбулася церемонія покладання квітів  до пам’ятника «Україна – визволителям» з нагоди відзначення 76-ї річниці визволення України від  фашистських  загарбників

Середа, 28 жовтня 2020, 11:28

Сьогодні, 28  жовтня, в рамках урочистих заходів  із нагоди пам’ятної, важливої дати в історії України – 76-ї річниці її визволення від  фашистських  загарбників, голова облради Михайло Рівіс разом із керівництвом облдержадміністрації та Ужгородської міської ради, ветеранами, воїнами,   представниками  державних установ та  громадських організацій поклали квіти до пам’ятника «Україна – визволителям»,   що поблизу  українсько-словацького кордону. Саме на  нашій Срібній землі, на останньому рубежі   завершилися бої, що ознаменували перемогу над фашизмом на теренах Вітчизни.

По завершенню церемонії духовий оркестр виконав Державний Гімн України.

Пресслужба облради