24 листопада 2020

• Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

На Закарпатті відбулася церемонія покладання квітів  до пам’ятника «Україна – визволителям» з нагоди відзначення 76-ї річниці визволення України від  фашистських  загарбників

Середа, 28 жовтня 2020, 11:28

Сьогодні, 28  жовтня, в рамках урочистих заходів  із нагоди пам’ятної, важливої дати в історії України – 76-ї річниці її визволення від  фашистських  загарбників, голова облради Михайло Рівіс разом із керівництвом облдержадміністрації та Ужгородської міської ради, ветеранами, воїнами,   представниками  державних установ та  громадських організацій поклали квіти до пам’ятника «Україна – визволителям»,   що поблизу  українсько-словацького кордону. Саме на  нашій Срібній землі, на останньому рубежі   завершилися бої, що ознаменували перемогу над фашизмом на теренах Вітчизни.

По завершенню церемонії духовий оркестр виконав Державний Гімн України.

Пресслужба облради