20 травня 2019

На Закарпатті відзначили День Національної поліції України

п`ятниця, 6 липня 2018, 15:59

Сьогодні, 6 липня на площі Народній, що в обласному центрі Закарпаття, відбулися урочисті збори, присвячені Дню Національної поліції України.

Участь у заході взяли керівництво області, м.Ужгорода та м.Мукачева, депутати, офіцери поліції, ветерани міліції, представники обласного військового комісаріату, митці та ін.

Іменинники, як на підбір – спортивної статури, у парадній формі, сповнені оптимізму. Серед них чимало дівчат – струнких і впевнених в собі.

Відкрив торжество  та вручив відзнаки Міністра внутрішніх справ та Головного управління за мужність і сумлінне виконання обов’язків, а також  про присвоєння нових звань начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, половник поліції Роман Стефанишин. Він найперше  коротко розповів про створення поліції, а було це три роки тому, наголосив на дієвості реформи, що стала однією з перших реформ в Україні. Та додав, що повноцінне матеріально-технічне забезпечення поліцейських, значне покращення програмного забезпечення та інформаційних технологій дають змогу працювати оперативно та безперешкодно. Він також підкреслив, що вищим змістом службової діяльності є захист життя і здоров’я людини, незалежності та єдності України. Після чого запросив усіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання загиблих на війні колег- побратимів, наголосивши, «щиро віримо, що список гірких утрат ніколи більше не поповниться».  На знак шани та поваги  від імені зібрання працівники підрозділу поклали квіти до пам’ятника загиблим правоохоронцям.

Від імені очільника облради Михайла Рівіса, всього депутатського корпусу краю в/п голови облради Йосип Борто щиро привітав винуватців торжества, подякував за сумлінну роботу, забезпечення стабільності та дотримання правопорядку в краї, захист прав і свобод людини й громадянина України.

-Щиро бажаю вам міцного здоров’я, затишку і щастя в родинах,  ефективної роботи, нових успіхів, щоб своїм сумлінням, чесністю і професіоналізмом ви завоювали ще більшу повагу від колег, нашого народу, виконавчої та самоврядної влад краю. Які б виклики не ставило перед вам життя. Головне, щоб ви й надалі неухильно виконували закон, протидіяли злочинності, захищали людей та берегли мир і спокій на рідній землі, що сьогодні є таким бажаним для кожного з нас, – наголосив Йосип Йосипович.

На завершення кращим із них вручив відзнаки обласної ради.

Так, за вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, захисту прав і свобод громадян, сумлінне відношення до виконання службових обов’язків   та з нагоди 3-ї річниці Дня поліції України Грамотою обласної ради нагороджено: Мельника  Сергія Анатолійовича   - старшого лейтенанта поліції, заступника начальника управління патрульної поліції в Закарпатській області;  Німця Віталія Павловича       – старшого лейтенанта поліції, командира роти №2 батальйону управління патрульної поліції в Закарпатській області;  Сайфутдинова-Марка Віталія Салаватовича – лейтенанта поліції, командира роти №2 управління патрульної поліції в Закарпатській області.

Подяку обласної ради оголошено: Лешковичу Святославу Богдановичу     – лейтенантові поліції, інспекторові роти №2 батальйону управління патрульної поліції в Закарпатській області; Ставинському Сергію Павловичу – майорові поліції, старшому інспектору-черговому відділу чергової служби управління патрульної поліції в Закарпатській області; Путрашику Володимиру Васильовичу – інспекторові відділу розшуку та опрацювання матеріалів дорожньо-транспортних пригод управління патрульної поліції в Закарпатській області.

Інші промовці також щиро дякували правоохоронцям  за добру роботу, бажали наснаги та вручали відзнаки й подарунки.

По завершенню урочистих зборів представники спецпідрозділів поліції охоче демонстрували  показові виступи , фотографувались і спілкувались у невимушеній обстановці.

Прес-служба облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору