20 вересня 2021

На Закарпатті відзначили День підприємця

П’ятниця, 3 вересня 2021, 18:34

Урочистості із нагоди Дня підприємця відбулися сьогодні, 3 вересня, в атріумі обласної ради за участі виконуючого повноваження голови облради Василя Іванча. Привітати іменинників завітав і голова облдержадміністрації Анатолій Полосков.

Василь Іванчо від імені очільника обласної ради Олексія Петрова та усього депутатського корпусу привітав підприємців  та зазначив, що це свято відповідальних, енергійних, ініціативних людей, які своєю працею сприяють економічному зростанню України, поліпшенню добробуту краян.

«У цій аудиторії почуваю себе, як у рідній стихії, адже підприємництво, це та справа, яку добре знаю. На ваших плечах лежить найбільше соціальне навантаження, підприємці  є фінансовими донорами нашої країни та області. Ви підтримуєте соціальну сферу, покращуєте життя закарпатців, створюєте робочі місця. Наведу кілька цифр: нині у Закарпатській області – 26 тисяч приватних підприємців і близько 48 тисяч юридичних осіб. На великих та малих підприємствах працює 220 тисяч жителів області. Навантаження на  підприємця в умовах сьогодення, зокрема й через пандемію коронавірусу, зросло у рази, оскільки ті соціальні гарантії, які узяла на себе держава, ніхто не знімав. Ми добре розуміємо, що та справа, яку ви робите, прямо залежить від того, що відбувається у державі, у тому числі й у соціальній сфері», – підкреслив Василь Васильович. Він щиро побажав усім підприємцям краю процвітання, успішних бізнесових ідей, новаторських винаходів, миру, злагоди і добробуту у родинах.

Відтак, разом із головою ОДА вручили спільну відзнаку обласної ради та обласної державної адміністрації – нагрудний знак «За розвиток Закарпаття»  засновнику ТзОВ «Багатопрофільний санаторій «Теплиця», ТОВ «Санаторій «Боржава» Олегу Уварову – за вагомий особистий внесок у розвиток санаторно-курортної галузі краю, сприяння позитивному іміджу Закарпаття, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня Незалежності України. 

Також Почесними грамотами обласної ради нагороджено: голову фермерського господарства «Коник» (Ужгородський район) Василя Мелеша, директора товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофруктсервіс» (Ужгородський район) Віктора Феєра.

Грамотою обласної ради вшановано: власника фермерського господарства «РАНЕТ» (Ужгородський район) Олександра Берчу, засновника та власника особистого селянського господарства «Бараново» (Хустський район) Юрія

Лепея, фізичну особу-підприємця, голову спілки пасічників Хустщини «Нарцис» (Хустський район) Віктора Паппа, директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Натур Грін Україна» (Ужгородський район) Артура Пивоварника, фізичну особу-підприємця, сировара, засновника Селиської сироварні (Хустський район) Петра Пригару, фізичну особу-підприємця, власницю ресторану «Роза і русин» (м. Ужгород) Юлію Химинець.

Подяки обласної ради оголошено: фізичній особі-підприємцю, керівникові та власнику магазину «Господар» (м. Чоп) Сергію Єгорову, фізичній особі-підприємцю, засновникові рекламної агенції «Позитив» (Тячівський район) Івану Палінкашу, фізичній особі-підприємцю, власникові торгової мережі «Беатриса-Маркет» (м. Мукачево) Аттілі Поневачу. 

Пресслужба Закарпатської облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору