07 грудня 2021

На Закарпатті відзначили День працівника соціальної сфери

Середа, 2 листопада 2016, 14:39

2 листопада у ляльковому театрі «Бавка», що в Ужгороді, відбулися  урочисті збори з нагоди Дня працівника соціальної сфери краю. Гостей свята прийшли привітати керівництво області та міста, депутати різних рівнів, представники громадських організацій, профспілок, митці та делегації сфери соціального захисту населення та їх соціальних партнерів з усіх районів і міст нашого краю.

Зазначилося, що це одне з найбільш шанованих професійних свят, адже відзначають  його не лише працівники соціального захисту населення, а й Пенсійного фонду, центрів зайнятості населення, управління Держпраці у Закарпатській області, державних фондів: загальнообов’язкового соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та соціального страхування від нещасних випадків, соціального захисту інвалідів, служб у справах дітей, центрів соціальних служб сім’ї, дітей та молоді. А це більше 4-х тисяч фахівців, покликаних стояти на сторожі соціальних гарантій наших громадян.

З вітальною промовою  до іменинників звернувся в.о. голови ОДА Олександр Петік, який високо оцінив професію у цій нелегкій, але благородній сфері. Та подякував від усього українського народу іменинникам за їхній розум, талант і досвід, які вони спрямовують  на служіння обраній справі  задля добра людей. Після чого кращим із кращих вручив відзнаки ОДА.

В.п. голови облради Петро Грицик від імені голови облради Михайла Рівіса та всього депутатського корпусу краю привітав присутніх з професійним святом, побажав міцного здоров’я, родинного затишку, миру, достатку та довгих сонячних років життя.

– Є багато на світі професій – поважних, гідних, модних і  навіть «блатних». Одні вимагають таланту, інші – ерудиції, віртуозності, декотрі – сили духу, а ваша –  великого людського  серця та щирості душі. Я працював на різних посадах у різних структурах і доводилось часто стикатися з тим величезним обсягом роботи, який здійснюють працівники усіх соціальних служб області. І повинен сказати, що ви щоденно по родинному піклуєтеся про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід із найскрутнішої ситуації. За це вам щира подяка, – наголосив Петро Васильович. Додавши, що робота працівників соціальної сфери – це, по суті, ціла наука виживати, жити і перемагати. На цій оптимістичній ноті він виконав ще приємну місію –  вручив багатьом із присутніх відзнаки облради.

Відтак Почесною грамотою облради вшановано: Мунтян Оксану Андріївну головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій, методології та роз’яснювальної роботи управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області .

Грамотою облради нагороджено: Білецьку Беатрису Емільянівну заступника директора Мукачівського міського центру зайнятості, Гребіня Миколу Михайловича – заступника начальника відділення – страхового експерта з охорони праці Фонду соціального страхування від нещасних випадків в м. Мукачеві, Лецівську Ганну Юріївну соціального робітника Ясінянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рахівської райдержадміністрації, Марушку Марину Степанівнумолодшу медичну сестру (санітарку-няню) Виноградівського дитячого будинку-інтернату, Рущака Івана Володимировича- директора Ужгородської міської виконавчої дирекції Закарпатського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Рущак Любов Миколаївну головного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій по Міжгірському району Міжгірського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області, Софілканич  Тетяну Іванівну головного спеціаліста відділу платежів до пенсійної системи Мукачівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області, Чернуху Миколу Миколайовича заступника начальника відділу надання соціальних послуг Свалявського районного центру зайнятості,  Шкрібу Еллу Василівну– начальника відділу обліку та звітності, головного бухгалтера управління соціального захисту населення Свалявської райдержадміністрації.

Подяку облради оголошено: Ворохті Олені Миколаївні головному спеціалісту відділу бухгалтерського обліку та автоматизованої обробки інформації управління соціального захисту населення Рахівської райдержадміністрації, Горзов Сільвії Карлівні– бухгалтеру Виноградівського геріатричного пансіонату, Ільчук Тетяні Володимирівні провідному фахівцю з питань зайнятості відділу організації надання послуг роботодавцям Закарпатського обласного центру зайнятості,  Романець Георгіні Вікторівні провідному спеціалісту Виноградівської районної виконавчої дирекції Закарпатського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Скаканді Тетяні Миколаївні керівнику відділу по виплаті допомоги та компенсацій Інформаційно-обчислювального центру департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, Шемоті Марії Юріївні головному спеціалісту відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій управління Пенсійного фонду України в Рахівському районі.

Теплим був виступ начальника головного управління праці та соціального захисту Закарпатської ОДА Ганни Морозюк, яка дякувала колегам за професіоналізм, чуйність душі і нелегку працю, виконавчій та самоврядній владі – за підтримку і злагодженість,  представники якої завжди йдуть назустріч людям. Та побажала всім доброго здоров’я, щастя , миру й Божої благодаті на рідній землі .

Інші промовці  також дякували працівникам соціальної сфери за обрану таку потрібну і нелегку  сферу діяльності. Та бажали всім разом і кожному зокрема  успіхів у роботі, творчої наснаги та всіляких гараздів життя.

Творчі колективи краю, серед яких – народний ансамбль танцю «Кольори Карпат», народний фольклорний ансамбль народних інструментів «Маки», народний ансамбль угорського танцю «Сонях», танцювальний колектив «Вітраж» та ін.. подарували чудовий святковий концерт.

Прес-служба Закарпатської облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору