07 липня 2020

На Закарпатті відзначили День працівників радіо, телебачення та зв’язку

п`ятниця, 15 листопада 2019, 15:31

Сьогодні, 15 листопада, у будівлі облради відбулися урочистості з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Привітати фахівців прийшли  заступник голови ОДА Ольга Травіна та  голова комісії з питань бюджету облради Василь Кошеля. У своїх вітальних промовах вони підкреслили  важливість цих трьох галузей у житті країни та людини, подякували за сумлінну працю, побажали подальших  плідних успіхів та мирного неба на рідній землі.

Василь Кошеля, звертаючись до присутніх найперше привітав усіх із прийняттям головного фінансового документу країни ‒ закону “Про Державний бюджет України на 2020 рік”. Після чого виголосив найщиріші слова вітання від імені голови облради Михайла Рівіса, всього депутатського корпусу облради та від себе особисто,  висловив глибоку подяку творцям теле- і радіо- програм, а також усім тим, хто забезпечує їх стабільний, щоденний вихід в ефір.

«Саме завдяки вам, хто працює  і у вихідні,  і в будні,  маємо можливість щоденно отримувати повну інформацію до подій, які відбуваються навколо нас та в світі. Ваша подвижницька праця, яка нерідко пов’язана з екстремальними умовами, є вкрай важливою та потрібною для суспільства та кожного з нас», – відзначив  В.Кошеля, побажав творчої наснаги та нових професійних досягнень, міцного здоров’я, радості й добробуту в родинах і  виконав приємну місію ‒ вручив окремим із присутніх іменинників відзнаки обласної ради.

 Виконавчий апарат облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору