19 жовтня 2019

На Закарпатті відзначили День Соборності та 67 річницю утворення Закарпатської області

вівторок, 22 січня 2013, 17:39

Сьогодні в Ужгороді відбулися урочистості, приурочені Дню Соборності України та Свободи,  94 річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки та 67 річниці утворення Закарпатської області. Захід відбувся на площі Народній, поблизу пам’ятника Т. Шевченка. Участь в урочистостях взяли голова облради Іван Балога, перший заступник голови ОДА Ігор Свищо, керівництво міста, правоохоронних органів, представники органів місцевого самоврядування та громадськості.

Під мелодію «Червона калина» у виконанні духового оркестру обласної філармонії відбулася церемонія покладання квітів до підніжжя пам’ятника  Т. Шевченка. По завершенню покладання духовий оркестр виконав Державний гімн України.

Прес-служба облради