06 грудня 2021

На Закарпатті відзначили День Соборності України та 75-ту річницю утворення області у складі України

П’ятниця, 22 січня 2021, 13:43

Сьогодні, 22 січня, в Ужгороді на площі Народній  відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України та 75-ї річниці утворення Закарпатської області в складі України.

Біля пам’ятника Тарасу Шевченка зібралися представники влади, депутати, дипломати, правоохоронці, керівники обласних організацій та установ, військові.

Під звуки мелодії «Червона калина» керівники Закарпаття – Олексій Петров та Анатолій Полосков, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв разом із іншими поклали квіти до пам’ятника  генію українського народу  – Великому Кобзарю.

Участь у заходах також узяли: заступник голови Закарпатської облради Денис Ман, заступник керівника виконавчого апарату – керуючий справами виконавчого апарату Юрій Гузинець, депутат облради, керуюча справами обласної ради Мирослава Ливч та ін.

Відтак учасники урочистого дійства вирушили до пам’ятника Президенту Карпатської України, Герою України Августину Волошину, що на Набережній Незалежності, де  також відбулося покладання квітів.

Пресслужба облради