На Закарпатті відзначили кращих учнів та освітні колективи краю

Голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров у рамках розширеної колегії департаменту освіти ОДА відзначив кращих учнів Закарпаття, котрі за результатами ЗНО набрали максимальну кількість балів.

У заході, що проходив у ПАДІЮні, взяли участь також народний депутат України Микола Тищенко, голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Мар’яна Марусинець, начальник Управління Державної служби якості освіти на Закарпатті Марія Сігетій та керівники освітніх закладів краю.

Найкращі освітні колективи краю вітали голова ОДА та Микола Тищенко. Останній подякував вчителям за сумлінну і невтомну працю, а учням – за старання та високі результати у навчанні.

У ході урочистостей народний депутат запропонував створити спільний чат для комунікації у якому працівники освіти можуть розповідати про актуальні питання галузі і оперативно доносити проблематику освітнього процесу у краї до законодавчого органу влади.

«Перш за все, дякую за високі результати нашим учням 200-бальникам, які показали чудовий приклад для наслідування тим школярам Закарпаття, у яких ЗНО ще попереду.

Що стосується освітнього процесу на Закарпатті загалом, то тут хочеться процитувати слова нашого Президента напередодні 30-ї річниці Незалежності про те, що «Країна, яка прагне бути конкурентоспроможною, має визначити освіту та науку своїми стратегічними сферами…».

Відповідно, про ці галузі ми, у рамках своїх повноважень, готові дбати і чути проблеми і пропозиції їх представників.

Розуміємо, що якісну освіту здобувати зручніше у відремонтованих охайних класах. Тому ремонти та реконструкції закладів освіти — постійно перебувають у фокусі Закарпатської обласної ради.

Окремо держава цільовою освітньою субвенцією забезпечує функціонування Нової української школи. У тому числі через придбання комп’ютерного та мультимедійного обладнання, меблів для початкових класів та інших засобів навчання на суму близько 55 мільйонів гривень.

Отож, шановні педагоги, вам зі свого боку залишається лише ділитися з нашими школярами своїми знаннями та гідно виховувати нове покоління, розуміючи, що за ним — майбутнє нашого краю і нашої держави», — звернувся до присутніх голова Закарпатської обласної ради.

Відтак, Олексій Петров нагородив цінними подарунками та відповідними відзнаками учнів, що набрали максимальну кількість балів. Більшість випускників беруть участь у вступній кампанії, відтак нагороди отримували батьки.

Зокрема, за високі досягнення у навчанні та здобутий найвищий 200-бальний показник за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з навчальних дисциплін «Англійська мова» і «Математика» подяки вручено Сусол Кароліні, учениці Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради та Галай Анастасію, ученицю Хустської  загальноосвітньої школи, за максимальний бал з фізики —  Добоша Богдана, учня Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради, Та Лошака Сергія і Станіслава Кобзаря з того ж навчального закладу за такі ж успіхи з математики.

Пресслужба Закарпатської обласної ради