20 вересня 2021

На Закарпатті відзначили75-річницю визволення України та Закарпаття від нацистських окупантів

Понеділок, 28 жовтня 2019, 13:11

Сьогодні, 28 жовтня, в Ужгороді відбулися урочисті заходи з нагоди 75-річниці визволення України та Закарпаття від нацистських окупантів.

Участь у заходах взяли: заступник голови облради Петро Грицик, заступник голови ОДА Ольга Травіна, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, а також голова ради Організації ветеранів України Віктор Шмаков, керівники правоохоронних органів, ветеранських організацій,  представники державних установ, воїни, дипломати, священики, митці.

На українсько-словацькому кордоні разом поклали квіти до пам’ятника «Україна‒ визволителям», відтак ‒до монументу «Добровольцям Закарпаття – учасникам другої світової війни, що на площі  Кирила та Мефодія, а також до Вічного вогню на Пагорбі Слави. Тут на урочисту колону чекала молодь із прапорами України, лунав барабанний дріб, тужливі пісні. Завершилося дійством виконання Державного Гімну України .

Виконавчий апарат облради