19 лютого 2020

На Закарпатті внесуть зміни до програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2014 – 2017 роки

п`ятниця, 24 липня 2015, 11:11

Відповідно до чинного законодавства України, розпорядчих документів вищих державних органів влади з метою належної організації оздоровлення та відпочинку дітей із сімей, які переміщуються з тимчасово окупованих територій або районів проведення антитерористичної операції, дітей, батьки яких загинули, постраждали або беруть участь в антитерористичній операції, дітей із постраждалих районів Донецької та Луганської областей  пропонується розділ згаданої Програми  в частині „Обсяги та джерела фінансування” викласти у наступній редакції: „Орієнтовний загальний обсяг фінансування Програми становить 172 881,9 тис. гривень., у тому числі за рахунок коштів обласного бюджету – 32 069,2 тис. гривень, за рахунок коштів інших місцевих бюджетів – 98 427,3 тис. гривень та з інших джерел фінансування – 42 385,4 тис. гривень.”

Як пояснюють розробники цього проекту -  управління молоді та спорту облдержадміністрації , прийняття такого рішення обласної ради передбачає належну організацію оздоровлення та відпочинку дітей із сімей, які переміщуються з тимчасово окупованих територій або районів проведення антитерористичної операції, дітей, батьки яких загинули, постраждали або беруть участь в антитерористичній операції, дітей  із постраждалих районів Донецької та Луганської областей.

Прес-служба облради