04 червня 2020

На Закарпатті вшановано лауреатів першого туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків -2015»

понеділок, 22 серпня 2016, 14:04

У малому залі обласної ради  відбулися урочистості з нагоди  відзначення лауреатів першого туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків -2015».

У заході взяли участь керівництво області, Державної фіскальної служби у Закарпатті, члени обласної рейтингової комісії Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків -2015», керівники підприємств –переможців  І туру Рейтингу.

Серед відзначених – 16 підприємств Закарпаття.

Відкриваючи  святкове дійство Мирослава Каламуняк, представник Громадської ради при ДФС  у Закарпатській області, керівник Ужгородської швейної фабрики зазначила, що сьогодні ми вшановуємо тих, хто своєю ефективною діяльністю сприяє розбудові української економіки, працює на благо нашої молодої суверенної держави, у повному обсязі виконує свої зобов’язання перед бюджетом. Та запросила до вітального слова  голову обласної ради Михайла Рівіса.

Михайло Михайлович найперше подякував  присутнім переможцям рейтингу за сумління і чесність та назвав їх  локомотивом розбудови економіки краю, добробуту його жителів. Далі зазначив, що, буваючи у закордонних відрядженнях у рамках співпраці Закарпаття з європейськими країнами, доводиться часто бачити там краян – заробітчан, серед яких чимало молоді. Більшість із них вже не повернуться додому. І це сумно. А тому  обласна рада робить все для того, аби залучити якомога більше інвесторів у наш край, щоб тут , вдома створювалися нові виробничі площі, робочі місця і люди, у тому числі й молодь,  мали змогу працювати, не покидаючи свої сім’ї і домівки. Бо втрачаючи молоде покоління , ми втрачаємо важливу складову розбудови краю і майбутнє нашої країни.

Очільник облради окремо відзначив присутню в залі переможицю – депутата обласної ради , директора ТзОВ «ВГСМ», що є найбільшим підприємством Рахівського району,   Ірину Мацепуру за її підприємливість, активну депутатську роботу та громадську діяльність. Та, побажавши усім міцного здоров’я, доброї удачі, успіхів у праці, вручив нагороди головним героям свята .

Серед таких : СП ТОВ «Д’юті ФРІ Трейдінг», що  у галузі торгівлі торік до зведеного бюджету сплатило 33 млн 763 тис.грн податків і зборів (директор Євген Танчук). Велике підприємство Ужгородський коньячний завод сплатив торік до зведеного бюджету понад 7 млн грн. податків і зборів, де відрахування на соцзаходи склали 1 млн 650 тис. грн.  (віце-президент корпорації «Укрвинпром», академік Української технологічної академії, депутат облради чотирьох скликань Володимир Гісем).  Середнє підприємство «Товариство з додатковою  відповідальністю «Міжгірський лісокомбінат» перерахував до зведеного бюджету 3 млн 725 тис.грн.  ( директор Іван Ледіда).  Фермерське господарство «Коник»  сплатило до зведеного бюджету торік 6 млн.582 тис. грн податків ( директор Василь Мелеш). Середнє підприємство  ПАТ «Мукачівський завод «Точприлад» торік перерахував до зведеного бюджету майже 41 млн грн податку  ( директор Петро Ремінець). Підприємство ДП»Санаторій «Шаян» сплатило торік податків та обов’язкових платежів  до бюджетів усіх рівнів понад 5 млн.грн  ( головний лікар Любомир Прокопович). Підприємство  ТзОВ «А.М.ІТРО»  перерахувало  до зведеного бюджету понад 5 млн.грн. ( директор Анджело Бернарді). ПрАТ «Закарпатавтотранс» перерахував до бюджету понад 6 млн грн.  податків ( директор Йосип Кречко) та ряд ін.

Інші промовці, а це – начальник Закарпатської митниці ДФС Володимир Колесніков та голова ради територіального відділення Асоціації платників податків України області Марта Волощук також відзначали сумлінність присутніх підприємців, бажали їм розквіту, дякували за вклад у розбудову Закарпаття та продовжили церемонію нагородження.

Після чого винуватці святкової зустрічі у невимушені обстановці обмінювались думками, планами, візитками та щирими побажаннями успішного ведення бізнесу, хороших прибутків та наповнення бюджету країни задля добробуту і щасливого життя мудрого, роботящого українського народу.

Прес-служба облради