23 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

На Закарпатті вшанували 34-у річницю Чорнобильської катастрофи

Пятница, 24 Апрель 2020, 12:30

Сегодня, 24 Апрель, з нагоди 34-річниці аварії на Чорнобильській АЕС заступник голови обласної ради Петро Грицик, керівництво облдержадміністрації та міста Ужгорода поклали квіти до пам’ятника закарпатцям – ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи, що споруджений у сквері «Ротарі парк» у м.Ужгород.

Участь у заході взяли представники громадських чорнобильських організацій, очільники департаментів соцзахисту населення обласної та міської влади та ін.

Цьогоріч в умовах карантину учасники заходу без традиційних духового оркестру та салютної групи вшанували хоробрість лікарів, пожежників, будівельників, инженеры, працівників транспорту і зв’язку, полиция, які з перших днів пішли рятувати країну і світ від убивчого атома, низько схиливши голови перед світлою пам’яттю тих, хто загинув від нього.

«Ми ніколи не забудемо подвиг ліквідаторів аварії, які тоді, у ті трагічні дні, по суті врятували світ від радіаційного забруднення», — наголосив відтак Петро Грицик.

Пресслужба облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх