20 червня 2019

На Закарпатті вшанували журналістів з нагоди професійного свята

четвер, 6 червня 2019, 18:00

Та кращим із них вручили відзнаки й квіти

Урочистості з нагоди Дня журналіста відбулися сьогодні, 6 червня ц.р., у колонному залі облдержадміністрації, де зібралися молоді та досвідчені фахівці із всеукраїнських, обласних, районних видань, радіо, телебачення та Інтернет ресурсів.

Їх вітали в.о. голови облдержадміністрації Ярослав Галас, голова облради Михайло Рівіс та ін.

Найперше промовці наголошували на важливості праці журналістів , які оперативно інформують про те, чим живе край, його жителі, які проблеми та здобутки вони мають. Виконуючи завдання медійних структур і присвячуючи їм інформації, репортажі, інтерв’ю, кореспонденції, нариси, вони допомагають людям розібратися в актуальних питаннях сьогодення та прийняти правильні рішення.
Зокрема, Ярослав Галас, будучи досвідченим журналістом, звернув увагу на складнощі журналістської діяльності, тож побажав їм професійної удачі, задоволення від праці, хороших зарплат і завжди мати власну думку.

Михайло Рівіс привітав газетярів, і теле- та радіожурналістів від імені депутатів облради та від себе особисто, подякував за співпрацю з органами місцевого самоврядування та депутатським корпусом краю. Відтак побажав, щоб робота завжди була креативною, приносила і моральне, і матеріальне задоволення, щоб статті, сюжети, нариси чи повісті мали своїх шанувальників, а їх автори ‒ насолоду від творчості. Та закликав пам’ятати про Воїнів, які захищають наше мирне небо на Сході України й прагнення жити у європейській родині, пам’ятати про свою високу місію – доносити до людей правдиву та виважену інформацію. На завершення очільник облради побажав всім міцного здоров’я, особистого щастя, нових цікавих тем і проектів та успіхів на журналістській ниві.

Відтак керівники області вручали відзнаки. Найперше – за підсумками конкурсу з присудження обласних премій у галузі журналістики та премії імені Василя Ґренджі-Донського за 2019 рік. Так, відповідно до спільного розпорядження голови облради і в.о.голови облдержадміністрації, враховуючи рішення відбіркової конкурсної комісії з присудження обласних премій у галузі журналістики від 24 травня 2019 року та з нагоди Дня журналіста у номінаціях: „Кращий журналіст друкованого засобу масової інформації 2019 року” визнано Мар’яну Нейметі – журналістку, спецкора газети „Новини Закарпаття”. Відтак, „Кращим телерадіожурналістом 2019 року” признано Вероніку Фреган – журналістку та ведучу новин ТРК „Перший кабельний”, а „Кращим журналістом інтернет-видання 2019 року” – Ольгу Павлову ‒журналістку інтернет-сайту „Громадське радіо”. Їм вручено дипломи, квіти тощо.

Премію імені Василя Ґренджі-Донського 2019 року присуджено колективу творчої групи „Ранок на Тисі” філії публічного акціонерного товариства „Національна суспільна телерадіокомпанія України” „Закарпатська регіональна дирекція” .

Крім того, керівники області вручили й низку відзнак облдержадміністрації та облради.

Так, М.Рівіс за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної журналістики, сумлінну творчу працю, високу фахову майстерність та з нагоди Дня журналіста Почесною грамотою облради нагородив: Вікторію Росул ‒ головного редактора ТРК «М-студіо», Галину Рибак ‒директора ТОВ «РТК «Хуст»; Василя Нитку ‒власкора всеукраїнської газети «Голос України» в Закарпатській області; Юрія Дунду‒директора обласного видання «“Карпати Ігоз Со”» ;Оксану Штефаньо ‒редактора відділу інформації ТОВ «Редакція газети «Новини Закарпаття».

Грамотою облради вшанував: Вікторію Копинець ‒журналіста видання «Карпатський об’єктив»; Наталію Петерварі‒власкора УНІАН в Закарпатській області; Василя Гарагонича–шеф-редактора інформаційного об’єднання «Панорама Медіа Група» ; Дмитра Васильєва‒редактора порталу «Мукачево.нет», Юрія Павлишинця–журналіста ПП ТРК «Перший кабельний» та Анну Романенчук – головного спеціаліста відділу прес-служби виконавчого апарату облради.

Подяку облради оголосив: Тетяні Когутич‒власкору агентства «Укрінформ» у Закарпатській області; Андріані Баран‒журналісту відеопорталу «Ужінформ»; Олександрі Терембець‒головному редактору ТРК «Даніо»; Вікторії Рего‒Макушиній‒журналісту обласної газети «Карпатолйо»; Анні Семенюк ‒редактору сайту «Заголовок».

Традиційно після офіційної частини було проведено таємне голосування, за результатами якого кращим журналістом визнано Оксану Штефаньо.

Прес-служба облради