На Закарпаття внаслідок візиту делегації облради до Чехії відправлено каміон гуманітарної допомоги від Краю Градєц-Кралове

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні 6 травня у місті Їглава голова Закарпатсткої обласної ради Володимир Чубірко підписав договір дарування гуманітарного вантажу з Радеком Маліром, начальником організаційно-правового відділу Регіональної влади регіону Градєц-Кралове. Відтак каміон важливих товарів вже прибув до Ужгорода. Це пральні машинки, електрохвильові печі, генератори та інші речі на загальну суму близько 750 тисяч  гривень.

У Чеській Республіці окрім голови та депутатів Закарпатської облради перебуває й народний депутат, співголова парламентської міжнародної групи «ЧР – Україна» Роберт Горват.

Головна мета поїздки – інформування чеських політиків та громадян про актуальну ситуацію в Україні та необхідності спільно протистояти агресії РФ.

У ході численних зустрічей закарпатці ведуть перемовини про відправку на Закарпаття гуманітарних вантажів для підтримки внутрішньо переміщених осіб.

Дякуємо чеським партнерам та Краю Градєц-Кралове.

Пресслужба Закарпатської обласної ради