На Закарпаття з робочим візитом прибула делегація краю Височина Чеської Республіки

Зустріли поважних гостей голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, перший заступник голови Андрій Шекета. Очолив чеську делегацію голова крайового Уряду краю Височина Зденек Кадлец.

Пан Кадлец, насамперед привітав Володимира Чубірка з повторним обранням головою облради та запевнив у підтримці та роботі на зміцнення співробітництва між Закарпаттям та краєм Височина.

У складі чеської делегації також: керівник офісу Гетьмана, координатор співробітництва із Закарпатською областю України Катерина Свободова, Генеральний консул Чеської Республіки у Львові пан Давид Нови та його заступник пан Володимир Кадлец.

Мета візиту – вручення гуманітарної допомоги для медиків, рятувальників та окремих закладів освіти краю.

У рамках візиту чеські партнери перед будівлею облради передали: машину швидкої допомоги Комунальному некомерційному підприємству «Обласна клінічна інфекційна лікарня» Закарпатської обласної ради та партії захисних рукавиць для закарпатських пожежників.

Також заплановано передати комп’ютери для Ужгородської спецшколи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської облради, Тячівській міській раді, «Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка» та Ставненській сільській раді.

Довідково:
Співпраця Закарпатської області з Краєм Височина ґрунтується на засадах, задекларованих в Угоді про співробітництво між Закарпатською областю України та краєм Височина Чеської Республіки, підписаної 28 лютого 2008 року та Додаткової Угоди до Договору про співробітництво між Закарпатською областю (Україна) та краєм Височина (Чеська Республіка) від 16 березня 2012 року.

Пресслужба Закарпатської обласної ради