19 лютого 2020

На Закарпаття приїде делегація з чеського краю Височина

вівторок, 28 липня 2015, 12:38

Цього тижня в області перебуватиме делегації Чеської Республіки із краю Височина в Закарпатській області у рамках співпраці з установами системи соціального захисту населення. У складі делегації Петро Крчал – керуючий справами крайової ради краю Височина з питань соціального захисту населення, Вєра Шварцова – начальник управління крайового уряду з питань соціального захисту населення, Роман Сікора – начальник відділу в управлінні крайового уряду з питань захисту населення, Марек Гомолка – спеціаліст-експерт в управлінні крайового уряду з питань соціального захисту населення та інші.

Завтра чеські партнери мають намір провести зустріч з керівництвом краю. Опісля делегація має намір ознайомитися з роботою Виноградівського геріатричного пансіонату та Виноградівського дитячого будинку–інтернату. В Тячеві чехи відвідають молодіжне відділення Вільшанського дитячого будинку-інтернату „Парасолька” та побувають у Вільшанському дитячому будинку-інтернаті. Вже в п’ятницю делегація побуває в інтернатних закладах Мукачева.

Прес-служба облради