На Закарпаття з робочим візитом прибула делегація краю Височіна Чеської Республіки

Print Friendly, PDF & Email

Поважну делегацію очолив Зденек Кадлец – голова крайового уряду Височіни, голова благодійного фонду «ВІЗа», член Постійної конференції.

Також делегацію представляють начальник канцелярії гетьмана краю, координаторка співпраці краю Височіна і Закарпатської області Катерина Свободова та члени благодійного фонду «ВІЗа» – Йозеф Недвед і Василь Самандрула. Поважних гостей супроводжували Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Мірослав Кліма та Почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді Отто Ковчар.

Найперше чеські партнери зустрілися з представниками крайового товариства чеської культури.

З української сторони поважну делегацію приймали перші керівники області  – Геннадій Москаль та Михайло Рівіс. А також: заступник голови облради Йосип Борто, голова обласної ради шостого скликання, представник благодійного фонду «ВіЗа» Володимир Чубірко, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету Василь Кошеля,  заступник голови постійної комісії обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреацій Ернест Нусер та інші.

У ході зустрічі йшлося про подальше співробітництво між двома братніми краями та обговорення спільних проектів співпраці на 2016 рік.

У рамках візиту делегація відвідає Свалявську ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Т.Г. Масарика та огляне нові проекти співпраці на 2016 рік.

Також запланована участь поважних гостей  в урочистому  введення в дію спільного проекту після  капітального  ремонту  ДНЗ у с.Залужжя Мукачівського району,  у святковій виставці-ярмарку  «Червоне   вино 2016».

Більш детально – згодом.

Прес-служба Закарпатської облради

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


**