27 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Наболілі проблеми Закарпаття депутати облради озвучать на виїзному засіданні уряду

Вторник, 23 Октябрь 2018, 11:10

Під час другого пленарного засідання 12-ї сесії сьомого скликання депутат обласної ради Віктор Русин запропонував депутатському корпусу звернутися до Кабінету Міністрів України щодо необхідності вжиття дієвих заходів із вирішення наболілих проблем області шляхом проведення виїзного засідання Кабінету Міністрів України у Закарпатській області для комплексного і об’єктивного вивчення питань для прийняття управлінських рішень для їх оперативного розв’язання.

И затем, відповідне рішення підписав голова Закарпатської облради Михайло Рівіс, яке оприлюднено на офіційному сайті.

«Обласній державній адміністрації забезпечити ретельне опрацювання питань життєдіяльності області, що потребують невідкладного вирішення на державному рівні, та підготувати конструктивні пропозиції для розгляду під час виїзного засідання Кабінету Міністрів України, дату проведення якого та порядок денний узгодити у встановленому порядку», — йдеться у документі.

Контроль за виконанням цього рішення покладено на постійну комісію обласної ради з питань розвитку бізнесу, производственная инфраструктура, Банковское дело и инвестиции.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх