31 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Найбільше до облради за підтримкою звертаються пенсіонери, особи з інвалідністю та малозабезпечені краяни

Среда, 24 Октябрь 2018, 12:08

У Закарпатській обласній раді ведеться постійна робота щодо дотримання вимог чинного законодавство про звернення громадян до керівництва ради та її депутатів, про відкритість використання публічних коштів та ін.

Цьому сприяють прийоми громадян з особистих питань в облраді, графік яких затверджений головою Михайлом Рівісом, засідання депутатської профільної комісії з питань праці, занятости и социальной защиты населения, виїзди на місця та ін. Багато питань вдається вирішити невідкладно, другие, складніші, – спільно з виконавчою владою у термін, визначений законодавством.

Ухвалена обласними обранцями Програма «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2016–2018 роки, допомагає депутатам йти назустріч краянам, що потребують підтримки з боку органів самоврядування. Розроблений чіткий порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, яким і керуються обласні обранці.

Так, за період з 1 Ян 2018 от 1 Октябрь 2018 до обласної ради надійшло 1518 хиты, включая: 890 звернень подано особисто громадянами до обласної ради, 340 звернень − під час особистого прийому керівництвом обласної ради, 248 звернень надійшло поштою, 40 — електронною поштою та 16 колективних звернень.

1068 заявників отримали матеріальну допомогу від керівництва обласної ради у сумі 1 млн. 614 тыс. грн..

До депутатів обласної ради звернувся 571 гражданин, включая: 327 важкохворих громадян отримали допомогу на лікування, протезування, придбання імплантатів, проведення оперативних втручань у сумі 2 млн. 612 тыс. грн., 244 громадян одноразову матеріальну допомогу у сумі 670 тыс. грн..

Також до обласної ради надійшло 49 звернень від учасників АТО, яким було надано допомогу в сумі 975 тис грн ( 2500 грн кожному). В дополнение, поранені та травмовані учасники АТО отримали кошти в сумі 93 тыс. грн. (10 лица).

За відповідний період на контролі перебувало 950 звернень громадян, То есть 54,6% від загальної кількості. Вжито заходів та вирішено позитивно більше 85% від загальної кількості пропозицій, заяв та скарг. Найбільше звернень надійшло з міста Ужгорода (410), Ужгород (130), Перечинским (112) та Виноградівського (150) районы.

За соціальним статусом заявників найбільше звернень надійшло від пенсіонерів (503), люди с ограниченными возможностями (392), дітей війни (160), Многодетные семьи (54).

Практично всі питання, що порушувались у зверненнях пільгових категорій населення, обласна рада вирішила позитивно.

Найбільше заяв і скарг надійшло до обласної ради з питань соціального захисту – 1472. Це стосується забезпечення санаторно-курортними путівками, прискорення забезпечення інвалідів транспортними засобами, призначення різних видів допомоги сім’ям з дітьми, инвалиды с детства, нарахування субсидій, виділення грошової допомоги тощо.

Вы должны сказать, що звернення громадян, їх ініціативи, пропозиції часто лягають в основу проектів рішень, котрі відтак обговорюються у постійних комісіях, затим – на президії і виносяться на пленарне засідання облради. Таким образом, ухвалено низку рішень на благо краю та його жителів.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх