- Закарпатська обласна рада - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Найважливіші завдання Програми розвитку та підтримки галузі рослинництва в області виконані за торік

На розгляд профільної депутатської комісії облради  з питань агропромислового комплексу, розвитку села, адміністративно-територіального та земельного устрою, яку очолює Петро Голубка, вноситься проєкт рішення «Про  хід  виконання  у  2019  році Програми  розвитку та підтримки галузі рослинництва  в області на 2016-2020 роки».

Як зазначає автор проєкту – директор департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Юрій Лесьо, найважливіші завдання виконані у звітному періоді.

Зокрема, в рамках заходів Програми  фермерським господарством „Перфект” с. Тарнівці Ужгородського району придбано поливне обладнання та поливні системи,  вартість яких частково відшкодовано з коштів обласного бюджету, що забезпечило зрошення саду на площі 2,6 га. Основний вид діяльності підприємства – вирощування яблук за європейською технологією.

Проведена обласна ярмарка «Золота осінь» з метою популяризації аграрного виробництва, залучення інвестицій у розвиток базових галузей, а також інші важливі заходи.

У документі зазначаються заплановані та фактичні обсяги й джерела фінансування Програми у звітному періоді.

Пресслужба облради

Фото із архіву пресслужби облради