Народного художника України Бориса Кузьму вшанували відзнакою «За розвиток Закарпаття»

Print Friendly, PDF & Email

Голова Закарпатської облради Володимир Чубірко та заступник голови ОВА Василь Іванчо вручили спільну відзнаку облради та облдержадміністрації – нагрудний знак «За розвиток Закарпаття» Борису Івановичу за вагомий особистий внесок у розвиток образотворчого мистецтва краю, високу професійну майстерність та з нагоди 65-річчя від дня народження.
 
Борис Кузьма – голова Закарпатської організації Національної спілки художників України, народний художник України, член Національної академії мистецтв України.
 
Спікер облради подякував художнику за сумлінну працю, яка розвиває і примножує закарпатську школу мистецтв, побажав йому міцного здоров’я, наснаги і творчого довголіття. Іменинник навзаєм висловив вдячність керівництву краю за підтримку та поділився цікавою власною історією, коли за одну ніч розробив ескіз нагрудного знаку, який нині мав честь отримати і він. «Сподіваюся, Бог дасть нам усім сил і здоров’я, продовжити нелегкий мистецький шлях та наблизити Велику Перемогу. Переконаний, що наші митці і надалі будуть гідно тримати високу марку художньої школи Закарпаття», – зауважив Борис Кузьма.
 
Пресслужба Закарпатської облради