- Закарпатской областной Совет - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Наступного року головна будівля Закарпаття матиме сучасне зовнішнє відеоспостереження, а сесійна залаоновлений інтер’єр

Закарпатські обласні обранці розглянуть проект рішення «Про Програму фінансової підтримки комунально-експлуатаційного, автотранспортного господарств обласної ради і облдержадміністрації та збереження адмінбудинку (Народная площадь.,4) як пам’ятки архітектури на 2018 «год».

На обслуговуванні обласної ради та ОДА є адміністративна будівля та автотранспортне господарство. Для їх належного функціонування необхідні відповідні кошти на утримання, ремонт будівель, придбання обладнання, інструментів, інвентарю, інших витратних матеріалів

Метою цієї програми є забезпечення необхідних умов для функціонування комунально-експлуатаційного та автотранспортного господарств обласної ради і областная государственная администрация, здійснення заходів для збереження будівлі як пам’ятки архітектури, що використовується, як адміністративний будинок з відповідною інфраструктурою.

Фінансування виконання програми здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету. Загальний обсяг фінансування програми -19283,0 тыс.грн. ГРН..

Йдеться про оновлення меблів сесійного залу, експертизу ліфтів та патерностера, ремонт фасаду, капітальний ремонт покрівлі адмінбудинку, встановлення зовнішнього відеоспостереження адмінбудівлі (сервер, мережа, 24 камери) , заміна та ремонт кабельних електромереж, щитків та ін..

Виконання програми має забезпечити збереження адміністративного будинку як пам’ятки архітектури, забезпечити умови праці для користувачів службовими приміщеннями відповідно до сучасних вимог та виключити можливості створення аварійних ситуацій через несправності комунікаційних мереж.

Прес-служба Закарпатської облради