31 жовтня 2020

  • Вітання


    Шановні закарпатці!

    Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
    Детальніше »
  • Анонси

  • Фотогалерея

  • Банери

Необхідні зміни в програмі щодо фінансового забезпечення резерву спецзасобів для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій

Вівторок, 20 червня 2017, 10:48

Обласним обранцям пропонується внести зміни до Програми створення та накопичення регіонального матеріального резерву та засобів індивідуального захисту органів дихання непрацюючого населення Закарпатської області на 2016 – 2020 роки.

Мета даної Програми – створення, подальше накопичення та використання, у разі необхідності, регіонального резерву матеріально-технічних засобів для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та засобів індивідуального захисту органів дихання непрацюючого населення, яке потрапляє в прогнозовану зону хімічного забруднення на території Закарпатської області.

Основні заходи Програми – створення та утримання резервів згідно з номенклатурою та обсягами накопичення матеріально-технічних засобів регіонального резерву з метою їх залучення для здійснення запобіжних заходів у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій; матеріально-технічної підтримки аварійно-рятувальних дій під час ліквідації надзвичайних ситуацій; матеріально-технічне забезпечення проведення першочергових та невідкладних відновлювальних робіт; надання громадянам, постраждалим від наслідків надзвичайних ситуацій, одноразової матеріальної допомоги для забезпечення їх життєдіяльності; створення тимчасових пунктів проживання та харчування постраждалих громадян; створення та використання у разі необхідності резерву промислових засобів захисту органів дихання від хімічно-небезпечних речовин (сильно діючих отруйних речовин) та резерву засобів захисту органів дихання від бойових отруйних речовин.

Заходи Програми реалізуються за рахунок коштів обласного, міських і районних бюджетів; субвенцій з Державного бюджету України місцевим бюджетам; добровільних пожертвувань фізичних і юридичних осіб, (благодійних) організацій та об’єднань громадян; інших, не заборонених законодавством джерел, а також шляхом укладання угод на постачання матеріально-технічних цінностей у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Тож зміни стосуються розділу щодо фінансового забезпечення. А точніше, обсягу коштів, які пропонується залучити на виконання згаданої Програми.

Так, загальний обсяг фінансування Програми  складе  922950,135 тис. гривень; у т.ч. коштів Державного бюджету України – 786654,0 тис. гривень; коштів обласного бюджету-28093,9 тис. гривень; коштів місцевих бюджетів- 108202,235 тис. гривень.

Фінансування за роками: 2016 рік – 184638,147 тис.гривень; 2017 рік – 184754,997 тис.гривень; 2018 рік – 184500,997 тис.гривень; 2019 рік – 184621,997 тис.гривень; 2020 рік – 184433,997 тис.гривень.

Прес-служба Закарпатської облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору