🇺🇦🇦🇲 Ніхто з вірменської діаспори Закарпаття не емігрував з України за період війни

Print Friendly, PDF & Email

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Вірменія в Україні Володимиром Карапетяном та представниками вірменської діаспори на Закарпатті.

З 3 березня київський офіс посольства евакуйовано до Львова, а консульський пункт з 4 березня працює в Ужгороді по вул. Івана Франка, 1.

За словами Володимира Карапетяна, ніхто з вірменських дипломатів не залишив межі України. Робота співробітників дипустанов сфокусована на допомозі тим громадянам Вірменії, які втратили документи в результаті російського вторгнення та окупації окремих регіонів нашої держави, а також тим, хто бажає емігрувати.

За офіційною інформацією, протягом останнього місяця з України виїхало близько 5 тис. громадян Вірменії. А от вся діаспора, яка проживає на території Закарпаття, продовжує залишатися у своїх домівках.

Вірмени активно підтримують Україну. Майже через день у їхній містах проходять мітинги з жовто-блакитними прапорами, формуються гуманітарні вантажі, надається фінансова підтримка вимушеним переселенцям і біженцям з України.

Володимир Чубірко подякував вірменському народу за підтримку та пообіцяв всіляко сприяти роботі консульської установи в Ужгороді.

Пресслужба Закарпатської обласної ради