- Закарпатской областной Совет - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Повідомити про корупцію

Шановні відвідувачі!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства посадовими особами Закарпатської обласної ради за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете надати відповідне повідомлення:

на поштову адресу:

Закарпатской областной Совет,

PL. Фолк, 4, m. Ужгород, Закарпатская область, 88000

 

на спеціальну електронну адресу:

appeal@zak-rada.gov.ua

через Електронне звернення на нашому сайті

или

за спеціальним телефоном:

(0312) 61-43-32

Графік роботи телефонної лінії:

понеділок – четвер: с 9-00 Кому 18-00,

Пятница: с 9-00 Кому 16-45

(із щоденною перервою з 13-00 Кому 13-45)

Розгляд повідомлень здійснюється відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції». Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом обласної ради як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції». Для надання можливості розпочати перевірку повідомлення повинно мати такі реквізити:

Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. В то же время, відсутність контактних даних унеможливлює отримання додаткової інформації від автора повідомлення, необхідність в якій може виникнути в ході розгляду повідомлення.

Інформація у повідомленні про факти порушення посадовими особами Закарпатської обласної ради вимог Закону України «Про запобігання корупції» має містити одну або декілька з таких ознак: