16 Апрель 2021

1 сессия III сессия (08.12.2015)

Среда, 20 Сентябрь 2017

Останнє оновлення: 08.12.2015


з/п
Имя решения
12 Запрос заместителя Kuraha и. И. (щодо виділення коштів у рамках Програми «Турбота»)
13 Запрос заместителя Lìvrìnca и. И. (щодо виділення коштів з обласного бюджету на закупівлю нового сучасного рентгендіагностичного
Оборудование)
14 Про депутатський запит Дан Н. AND., Каптоли Р. AND., Куцини В. AND., Яринича Ф. M. (щодо унеможливлення відключення від газопостачання
малозабезпечених верств населення)
15 О запросе депутат кто на. А., СКРИПА В. В., Дан Н. AND., Яринича Ф. M. (щодо додаткового виділення 3000,0 тыс.грн. грн і внесення змін до Програми «Турбота»)
16 Про депутатський запит Скрипа В. В. (щодо виділення коштів обласного бюджету для відновлення функціонування стаціонарного відділення в с. Керецьки Свалявського району)
17 Про депутатський запит Скрипа В. В., Яринича Ф. M. (что касается перерозподілу коштів обласного бюджету по Програмі протидії захворюванню на туберкульоз в області на 2012 – 2016 годы)
18 О депутатский запрос Antala в. СМ.. (щодо виділення коштів на будівництво мініспортивного комплексу на сільському стадіоні у с. Невицкое)
19 Про депутатський запит Добромільського П. П., Савка І. И. (щодо виділення коштів з обласного бюджету для запуску водогону)
20 О запросе депутата e. E. (щодо надання інформації про хід реалізації інфраструктурних проектів в рамках програми «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013» )
21 Запрос заместителя Motil′čaka м. А., СКРИПА В. В. (щодо проекту обласної цільової програми «Психолого-педагогічний та медико-соціальний супровід дітей і дорослих із розладами аутистичного спектру на 2016–2020 роки»)
22 О запросе Gricika p.. В. (щодо надання звіту про використання коштів)
23 Про затвердження протоколу №1 засідання лічильної комісії
24 Про затвердження протоколу №2 засідання лічильної комісії
25 О присвоении звания официальные местные правительства глава областного Совета
26 Председатель регионального совета труда
27 Первый заместитель Председателя Регионального Совета
28 Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування першому заступникові голови обласної ради
29 Про оплату праці першого заступника голови обласної ради
30 Создание постоянных комиссий областного Совета
31 Про президію обласної ради VІІ скликання

Все решения находятся в формате Adobe Reader. Для просмотра файлов PDF на вашем компьютере необходимо установить Adobe Acrobat Reader. Последняя версия этой программы могут быть загружены на веб-сайте компании Adobe.


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх