06 Март 2021

  • Поздравления


    Олексій Петров

    Глава Совета Закарпатской области
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

2 сесія IІ засідання (05.01.2016)

Среда, 20 Сентябрь 2017

Останнє оновлення: 13.01.2016

# s/n
Имя решения
109 Про затвердження порядку денного другого пленарного засідання другої сесії обласної ради VІI скликання
110 Про депутатський запит Пауля В. Д-Р. (щодо виділення коштів з обласного бюджету 2016 року для будівництва дошкільного навчального закладу)
111 Про депутатський запит Дем’янчука В. Ю., Федурці В. В., Мурги В. И. (щодо звернення до Кабінету Міністрів України та Державного концерну «Укроборонпром»)
112 Про депутатський запит Дем’янчука В. Ю., Федурці В. В., Мурги В. И. (щодо сприяння у вирішення питання про відкриття в с. Лопухово Тячівського району пункту швидкої медичної допомоги)
113 Про депутатський запит Ільницького П. M. (что касается запровадження нової Програми переведення котелень бюджетних установ на альтернативні види палива)
114 Про депутатський запит Андріїва А. ЕСТЬ A. (щодо включення у Програму економічного і соціального розвитку Закарпатської області на 2016 год)
115 Запрос заместителя Kuraha и. И. (щодо вирішення питання поточного ремонту дороги в с. Латірка)
116 О депутатский запрос Rezeša k. K., Орос І. AND., Pejtera H. А., Товта М. М., Баторі Й. М., Кейса Б. Г., Гулачі Г. L. (что касается виділення коштів на завершення реконструкції дошкільного навчального закладу в селі Вербовець)
117 О депутатский запрос Rezeša k. K., Орос І. AND., Pejtera H. А., Товта М. М., Баторі Й. М., Кейса Б. Г., Гулачі Г. L. (что касается виділення коштів на капітальний ремонт автомобільної дороги О-07-03-05 Великі Ком’яти–Вилок на ділянці Шаланки–Перехрестя)
118 Про депутатський запит Мана Д. M. (щодо забезпечення учнів початкових класів загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів с. Порошково)
119 Про депутатський запит Мана Д. M. (щодо виділення коштів у сумі 650 тыс.грн. ГРН.)
120 Про депутатський запит Дан Н. AND., Каптоли Р. AND., Куцина В. AND., Яринича Ф. M. (щодо виділення коштів для завершення будівництва та введення в експлуатацію стаціонарного відділення, поліклінічного відділення та пункту екстреної медичної допомоги з аварійних будівель Углянської амбулаторії)
121 Запрос заместителя Kuraha и. И. (щодо вирішення питання виділення додаткових коштів Ужгородській центральній міській клінічній Больница)
122 Про депутатський запит Туріс І. ЮЙ. (щодо надання інформації департаментом освіти і науки облдержадміністрації про пропозиції вчителів області до нових навчальних програм Міністерства освіти і науки України)
123 Про депутатський запит Туріс І. ЮЙ. (щодо проведення аналізу затребуваності необхідних спеціальностей у професійно-технічних закладах Площадь)
124 Про усний депутатський запит Мотильчака М. И. (щодо необхідності проведення ремонтних робіт для відновлення роботи світлофорів, встановлених у с. Rakošino)
125 Про усний депутатський запит Добромільського П. СМ.. (щодо виділення у 2016 році коштів обласного бюджету на заміну вікон і дверей Білківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
126 Про депутатський запит Шніцера Р. AND., Вишняка А. М., Gricika P. В., Мана Д. M. (щодо сприяння у виділенні коштів для проведення реконструкції очисних споруд в м. Перечин)
127 Про усний депутатський запит Губаля В. И. (щодо виділення коштів на завершення будівництва корпусу «Б» Сокирницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів)
128 Про Регіональну програму сімейної, демографічної, ґендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми на 2016–2020 роки
129 Про Регіональну програму «Спортивний майданчик» на 2016–2020 роки
130 Про Програму «Ромське населення Закарпаття» на 2016–2020 роки
131 Про Програму інформатизації області на 2016−2018 роки
132 Про Програму фінансової підтримки комунально-експлуатаційного, двигатель промышленности администрации и сохранить дом регионального Совета и администрации как памятники архитектуры all 2016 год
133 Про Програму діяльності державної установи Закарпатський обласний контактний центр на 2016 год
134 Об областном бюджете на 2016 год (Новое издание)
135 О внесении изменений и дополнения в решение областного Совета 16 Март 2006 года № 724
136 Про закріплення об’єктів нерухомого майна на праві оперативного управління (m. Ужгород, Улица. Mynaiska, 38/80)
137 Про закріплення об’єктів нерухомого майна на праві оперативного управління (нежитлові приміщення ІІ поверху будівлі за адресою: m. Ужгород, Улица. Волошин, 18)
138 Про погодження призначення директора Домбоківської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Закарпатської обласної ради
139 Про погодження призначення директора Перехрестівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Закарпатської обласної ради
140 О плане работы регионального Совета по 2016 год
141 О структуре и численности Исполнительного бюро регионального Совета, витрати на утримання ради та її виконавчого апарату на 2016 год
142 Про Звернення депутатів обласної ради до Президента України Порошенка П. В., Голови Верховної Ради України Гройсмана В. Б., Прем’єр-міністра України Яценюка А. СМ.. (щодо необхідності відновлення інвестиційного режиму СЕЗ «Закарпаття»)
143 О том, как членов регионального Совета для кабинета министров Украины, Міністерства закордонних справ України (щодо активізації розбудови пунктів пропуску та удосконалення процесу прикордонного контролю на західних кордонах України)
144 Про Звернення депутатів обласної ради до Міністра освіти і науки України Квіта С. M. (щодо включення мов національних меншин до переліку предметів зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання)
145 О апеллируя к областной Совет депутатов Верховной Рады Украины, Кабінету Міністрів України (із проханням замінити діючий механізм надання пільг на проїзд автомобільним транспортом загального користування)
146 Про Звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України (щодо передачі з державної у комунальну власність майна відповідних професійно-технічних навчальних закладів)

Все решения находятся в формате Adobe Reader. Для просмотра файлов PDF на вашем компьютере необходимо установить Adobe Acrobat Reader. Последняя версия этой программы могут быть загружены на веб-сайте компании Adobe.


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх