Останнє оновлення: 02.07.2021


з/п
Назва рішення
263 Про порядок денний третьої сесії обласної ради
264 Про порядок денний першого пленарного засідання третьої сесії обласної ради
265 Про депутатський запит Шандора Ф.Ф., Кіш М. М.,  Чубірка В. В., Балог Л. І. (щодо відновлення велодоріжки обабіч автомобільної дороги державного значення М-06 Київ-Чоп у межах Баранинської територіальної громади)
266 Про депутатський запит Мацепури І. О. (щодо виділення державної субвенції на проведення капітального ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, які пролягають через гірські населені пункти Рахівського району)
267 Про депутатський запит Мацепури І. О. (щодо виділення державної субвенції на проведення капітального ремонту автомобільної дороги Рахів – Богдан – Луги)
268 Про колективний запит депутатської фракції  «СЛУГА НАРОДУ» в Закарпатській обласній раді (щодо причин ненадання погодження на призначення керівника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства)
269 Про депутатський запит Дем’янчука В. Ю. (щодо фінансування об’єкта «Реконструкція Глибокопотіцької ЗОШ І-ІІІ ступенів з добудовою спортивного залу та коридору в с. Глибокий Потік)
270 Про депутатський запит Дем’янчука В. Ю. (щодо фінансування об’єкта «Реконструкція Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з добудовою учбового корпусу та котельні в селі Тарасівка)
271 Про депутатський запит Іванча В. В. (щодо продовження досліджень архівних матеріалів періоду радянської доби 1944-1955 рр. на теренах сучасного Закарпаття)
272 Про усний депутатський запит Добромільського П. П. (щодо невідкладного комплексного розв’язання проблеми діяльності обласних гемодіалізних центрів)
273 Про депутатський запит Сушко А. А. (щодо фінансування Комунального некомерційного підприємства «Закарпатський обласний дитячий санаторій «Малятко»)
274 Про усний депутатський запит Якубця В. Ю. (щодо   вжиття заходів із проведення поточного ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 071002 Свалява-Довге-Липча)
275 Про усний депутатський запит Лаби М. М. (стосовно надання інформації про здійснення заходів зі знищення борщівника Сосновського (Heracleum sosnowskyi Manden.) на території м.Ужгорода та Ужгородського району)
276 Про припинення процедури ліквідації Великоберезнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради
277 Про стан боротьби зі злочинністю, охорони  громадського порядку та результати діяльності Головного  управління Національної   поліції в Закарпатській області за 2020 рік
278 Про  затвердження Програми поліпшення безбар’єрного простору у Закарпатській області на 2022–2024 роки
279 Про встановлення партнерських відносин між Закарпатською обласною радою (Україна) та Загальними зборами області Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина)
280 Про зміну ступеня та перейменування  Мукачівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І – ІІ ступенів Закарпатської обласної ради
281 Про порядок та умови оплати за навчання студентів із числа провідних спортсменів області у закладах вищої освіти
282 Про внесення змін до рішення обласної ради від 07.12.2020 №4 «Про Лічильну комісію обласної ради»
283 Про результати виконання Програми поводження з твердими побутовими  відходами у Закарпатській області на 2016–2020 роки
284 Про результати виконання Програми із  благоустрою  населених  пунктів Закарпатської області на 2017–2020 роки
285 Про результати виконання обласної  Програми «Питна вода Закарпаття»  на 2012–2020 роки
286 Про результати виконання Програми фінансової підтримки комунально-експлуатаційного, автотранспортного господарств обласної ради і облдержадміністрації та збереження адмінбудинку  (пл. Народна, 4) як пам’ятки архітектури на 2020 рік
287 Про внесення змін до рішення обласної ради від 09.12.2020 № 24 «Про постійні комісії Закарпатської обласної ради VІІІ скликання»
288 Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо прискорення прийняття законопроєкту № 5599 від 02.06.2021 «Про запобігання загрозам національній безпеці, повʼязаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)»
289 Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо прискорення прийняття у Верховній Раді України проєкту Закону України «Про фортифікацію борошна» (№5657)
290 Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо організації управління чергами автотранспорту перед міжнародними автомобільними пунктами пропуску
291 Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо фінансування з державного бюджету проєктів розвитку  ЗОКП «Міжнародний аеропорт Ужгород»
292 Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо необхідності законодавчого врегулювання порядку призначення та проведення місцевого референдуму
293 Про Звернення Закарпатської обласної ради стосовно окремих норм законопроєкту №5488 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо боротьби з проявами дискримінації»
294 Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо врегулювання ситуації, пов’язаної з діяльністю фондів, створених ГО «Товариство угорської культури Закарпаття»
   

* Результати поіменного голосування ІІІ сесії від 24.06.2021 сформовані електронною системою голосування.