Останнє оновлення: 26.01.2020


з/п
Назва рішення
81 Про секретаріат пленарного засідання позачергової сесії обласної ради
82 Про порядок денний пленарного засідання позачергової сесії обласної ради
83 Про усний депутатський запит Якубця В. Ю. (щодо надання інформації про стан вирішення питання із проведення капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С071305)
84 Про усний депутатський запит Якубця В. Ю. (щодо надання інформації про стан вирішення питання із проведення капітального ремонту дитячого навчального закладу в с. Іза Хустського району)
85 Про усний депутатський запит Якубця В. Ю. (щодо необхідності здійснення комплексних заходів із запобігання паводкам у селі Липча Хустського району)
86 Про депутатський запит Олексик О. Т. (щодо виділення додаткового фінансового ресурсу для забезпечення ліками хворих на цукровий та нецукровий діабет)
87 Про депутатський запит Штефуци Н. Б. (щодо надання інформації про заходи з виконання плану імунізації населення від COVID-19)
88 Про депутатський запит Добромільського П. П. (щодо створення центрів для літніх та самотніх людей з цілодобовим перебуванням на базі дільничних лікарень у селах Ільниця, Білки, Довге, Кушниця Хустського району)
89 Про депутатський запит Федурця В. В. (щодо вжиття заходів із відновлення роботи відділень Укрпошти у селах Тисалово та Підплеша Тячівського району)
90 Про депутатський запит Федурця В. В. (щодо здійснення невідкладних заходів із запобігання зсуву каменю на відрізку автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 070602 Колочава – Усть-Чорна – Калини – Бедевля  між селами Нересниця-Ганичі у Тячівському районі)
91 Про депутатський запит Федурця В. В. (щодо включення до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2021 рік проведення капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 070602 Колочава – Усть-Чорна – Калини – Бедевля)
92 Про депутатський запит Галай І. О. (стосовно комплексного вивчення широкого спектру питань реалізації державної політики у галузі лісового господарства)
93 Про усний депутатський запит Дем’янчука В. Ю. (щодо   необхідності забезпечення контролю за належним виконанням відповідними службами та підрядними організаціями комплексу заходів, передбачених Єдиними правилами зимового утримання автомобільних доріг ПГ.1-218-118)
94 Про Звернення Закарпатської обласної ради (щодо унормування та зниження цін на електроенергію, природний газ, інші житлово-комунальні тарифи для населення)
   

* Результати поіменного голосування позачергової сесії від 19.01.2021 сформовані електронною системою голосування.