Нова амбулаторія у Тур’я-Пасіці обслуговуватиме близько 3000 закарпатців

Сьогодні на Перечинщині у селі Тур’я-Пасіка Ужгородського району відкрили нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Будівлю почали зводити ще у травні 2020 року. Її вартість — понад 7 мільйонів гривень, більшість із яких — 5,4 млн було виділено з державного бюджету. Також дольову участь у спорудженні амбулаторії взяли Закарпатська обласна рада, сільський бюджет, Ужгородська райрада й депутати райради Цвік та Денисенко.

Також на понад мільйон гривень закуплено обладнання для медзакладу.

В амбулаторії прийматимуть два сімейні лікарі. Наразі медики мають уже близько 1400 пацієнтів, з якими укладено договори. Загалом у Тур’ї-Пасіці та присілку Завбуч, які обслуговуватиме заклад, нараховується близько 3000 жителів.

Загальна площа медзакладу — 235 м. кв. Амбулаторія вже сьогодні готова приймати пацієнтів у нових охайних, відповідно обладнаних приміщеннях.

«Ми бачимо що започаткована Президентом реформа медицини працює і як результат у вашій ОТГ маємо вже третю новеньку амбулаторію. Я радий, що обласна рада співфінансуванням теж могла долучитися до цього практичного результату. Бажаю, щоб ви були здорові і щоб ця будівля була для вас більше діагностичним центром, аніж лікувальним закладом», — привітав жителів Тур’ї-Пасіки з подією голова облради Володимир Чубірко.

Прес-служба Закарпатської облради