Нові вікна у дитсадок – за сприяння краю Височини

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні зранку гості з чеської Височини, які цими днями перебувають на Закарпатті побували в дитсадку № 18 Мукачева, що по вулиці Індустріальній.  Завдяки співпраці Височини та Закарпаття тут  цьогоріч замінено на енергозберігаючі 104 вікна і 10 дверей.  Фінансували роботи чеський край, обласний та міський бюджети. В закладі побували гетьман Височини Їржі Бєгоунек, голова облради Іван Балога, Мукачівський міський голова Золтан Ленд’єл, депутат облради Андрій Балога.

 «На сьогодні в дитсадку виховується 256 дітей. Роботи зроблено на високому рівні. Заміна вікон на енергоощадливі дасть змогу економити на енергоносіях. Окрім того, в садочку буде тепліше», – запевняє начальник міського управління освіти, депутат облради Михайло Мотильчак.

«Ми раді, що наше партнерство приносить користь, і в першу чергу підростаючому поколінню. Будемо й надалі співпрацювати з Мукачевом», -запевнив гетьман Їржі Бєгоунек.

 Для гостей закладу  дітки вручили  сувеніри виготовлені в дитсадочку. В свою чергу  дорослі теж вручили подарунки дітям. Чехи – приладдя, депутат облради Андрій Балога – солодощі та фрукти.

 Прес-служба облради